Громадяни звертаються

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Громадяни звертаються

Сообщение Прес-служба КРУ » 12 дек 2007, 09:25

ДІЗНАЮТЬСЯ РЕВІЗОРИ КРУ

Яким чином КРУ здійснює неупереджений контроль за дотриманням вимог Закону „Про звернення громадян"?
Нинішнього року в межах компетенції органів Державної контрольно-ревізійної служби розглянуто десятки письмових звернень, з яких 72 відсотки стосувалися питань з роз’яснення чинного законодавства. Третина звернень надійшла до КРУ з проханням провести інспектування. До речі, у 8 відсотках повідомлень громадяни розповідали про крадіжки, нестачі та інші зловживання.
Заявники отримують вичерпні та фахові відповіді. Вживаються подальші заходи з недопущення недбалого ставлення до ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Ревізори Херсонщини продовжують розглядати проблемні питання у вигляді усних та письмових звернень. Водночас завдяки телефону довіри КРУ 22 60 07 вартові бюджетних відносин мають й прямий зв’язок з громадою, за графіком ведеться особистий прийом відвідувачів. Через місцеву пресу державні контролери інформують громадськість про підсумки регіонального фінансового контролю.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя