Громадяни звертаються

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Громадяни звертаються

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ДІЗНАЮТЬСЯ РЕВІЗОРИ КРУ

Яким чином КРУ здійснює неупереджений контроль за дотриманням вимог Закону „Про звернення громадян"?
Нинішнього року в межах компетенції органів Державної контрольно-ревізійної служби розглянуто десятки письмових звернень, з яких 72 відсотки стосувалися питань з роз’яснення чинного законодавства. Третина звернень надійшла до КРУ з проханням провести інспектування. До речі, у 8 відсотках повідомлень громадяни розповідали про крадіжки, нестачі та інші зловживання.
Заявники отримують вичерпні та фахові відповіді. Вживаються подальші заходи з недопущення недбалого ставлення до ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Ревізори Херсонщини продовжують розглядати проблемні питання у вигляді усних та письмових звернень. Водночас завдяки телефону довіри КРУ 22 60 07 вартові бюджетних відносин мають й прямий зв’язок з громадою, за графіком ведеться особистий прийом відвідувачів. Через місцеву пресу державні контролери інформують громадськість про підсумки регіонального фінансового контролю.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей