Вполне заслуженные призы

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Вполне заслуженные призы

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

Незабаром всеукраїнський журнал «Фінансовий контроль» співпрацюватиме і з новими читачами

На шпальтах науково-практичного журналу надаються фахові роз’яснення практично з усіх напрямів фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій та установ. Оприлюднені з номера в номер матеріали сприяють розвиткові професійних знань та практичних навичок працівників бухгалтерських та фінансових служб, студентів з фінансових спеціальностей, допомагають правильному веденню бухгалтерського обліку та фінансової звітності, а також прийняттю законних та ефективних управлінських рішень. Щомісячні примірники змістовного видання зорієнтовані передусім на упередження і недопущення порушень фінансової дисципліни (передплатні індекси: 08934, 89106). До речі, за 15 років існування журнал «Фінансовий контроль» став надійним порадником і помічником для читачів по всій Україні. З надією на це та вдячністю за підтримку редакція журналу оголошує Конкурс активних передплатників. За його умовами потрібно передплатити журнал «Фінансовий контроль» на 2015 рік і надіслати до редакції копію платіжного чека поштовим листом (04073, м. Київ, вул. Копилівська, 67, корп. 5, тел. 044 468 21 68 ) або на електронну адресу dfikontrol@ukr.net . Згодом серед передплатників відбудеться розіграш 5 сучасних смартфонів. Окрім того, кожен передплатник отримає цінний заохочувальний приз. Творчий колектив редакції сподівається, що взаємозв’язок і співпраця, налагоджені на Херсонщині, в подальшому тільки міцнішатимуть.

Вскоре всеукраинский журнал «Финансовый контроль» будет сотрудничать и с новыми читателями

На страницах научно-практического журнала предоставляются профессиональные разъяснения практически по всем направлениям финансово-хозяйственной деятельности предприятий, организаций и учреждений. Печатные материалы способствуют развитию профессиональных знаний и практических навыков работников бухгалтерских и финансовых служб, студентов по финансовым специальностям. Также статьи помогают правильному ведению бухгалтерского учета и финансовой отчетности, принятию законных и эффективных управленческих решений. Ежемесячные номера содержательного издания работают на упреждение и недопущение нарушений финансовой дисциплины (подписные индексы: 08934, 89106). За 15 лет существования журнал «Финансовый контроль» стал надежным советчиком и помощником для своих читателей по всей Украине. С надеждой на это и благодарностью за поддержку редакция журнала объявляет конкурс для активных подписчиков. По его условиям нужно выписать журнал на 2015 год, а затем и направить в редакцию копию платёжного чека почтовым письмом (04073, г. Киев, ул. Копыловская, 67, корп. 5, тел. 044 468 21 68 ) или на электронный адрес dfikontrol@ukr.net. Среди подписчиков состоится розыгрыш 5 современных смартфонов. Кроме того, каждый подписчик получит ценный поощрительный приз. Творческий коллектив редакции надеется, что долговременное сотрудничество, налаженное с читателями Херсонщины, в дальнейшем только укрепится.

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей