Коментар

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2621
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

Коментар

Сообщение ГУС у Херсонській області » 04 янв 2008, 11:50

Коментар з приводу статті І. Кривцова «За что губернатор любит статистику» («Херсонський вісник» №50 від 13 грудня 2007р.)

Щоб отримати будь-яку статистичну інформацію (крім даних у розрізі окремих підприємств та організацій, які згідно ст.21 Закону України «Про державну статистику» є конфіденційними) не має потреби звертатися до обласної державної адміністрації, або ще до когось.
Головне управління статистики забезпечує рівний доступ усіх юридичних і фізичних осіб до статистичної інформації. На Web-сайті (www.stat.ks.ua) Головного управління статистики у Херсонській області оперативно розміщується свіжа інформація про показники соціально-економічного розвитку області. Наведено також дані в динаміці за кілька років.
Засобам масової інформації (в тому числі і редакції газети «Херсонський вісник») щодекади направляються прес-випуски і щомісячно повідомлення «Про соціально-економічне становище Херсонської області за січень -___________ року»
В ГУ статистики (м.Херсон, вул.Філатова, 24) можна придбати будь - яке статистичне видання (щорічники, статистичні бюлетені, економічні доповіді, буклети тощо), або попрацювати з ними в нашій бібліотеці.
Тобто, ніякої «закритої» від суспільства статистичної інформації не існує, але звертатися по неї необхідно до органів державної статистики.

ГУС У Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей