Коментар

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Коментар

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

Коментар з приводу статті І. Кривцова «За что губернатор любит статистику» («Херсонський вісник» №50 від 13 грудня 2007р.)

Щоб отримати будь-яку статистичну інформацію (крім даних у розрізі окремих підприємств та організацій, які згідно ст.21 Закону України «Про державну статистику» є конфіденційними) не має потреби звертатися до обласної державної адміністрації, або ще до когось.
Головне управління статистики забезпечує рівний доступ усіх юридичних і фізичних осіб до статистичної інформації. На Web-сайті (www.stat.ks.ua) Головного управління статистики у Херсонській області оперативно розміщується свіжа інформація про показники соціально-економічного розвитку області. Наведено також дані в динаміці за кілька років.
Засобам масової інформації (в тому числі і редакції газети «Херсонський вісник») щодекади направляються прес-випуски і щомісячно повідомлення «Про соціально-економічне становище Херсонської області за січень -___________ року»
В ГУ статистики (м.Херсон, вул.Філатова, 24) можна придбати будь - яке статистичне видання (щорічники, статистичні бюлетені, економічні доповіді, буклети тощо), або попрацювати з ними в нашій бібліотеці.
Тобто, ніякої «закритої» від суспільства статистичної інформації не існує, але звертатися по неї необхідно до органів державної статистики.

ГУС У Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість