5 грудня – День працівників статистики!

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2643
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

5 грудня – День працівників статистики!

Сообщение ГУС у Херсонській області » 04 янв 2008, 12:13

Професійне свято – День працівників статистики встановлено Указом Президента України від 2 грудня 2002р. №1120 і відзначається щорічно 5 грудня.
Державна статистика – централізована система збирання, опрацювання, аналізу, поширення, збереження, захисту та використання статистичної інформації.
Система органів державної статистики є однією з найчисельніших в Україні. В ній працює понад 14тис.осіб, в тому числі у Херсонській області понад 400 осіб.
Державна статистика є необхідним елементом інформаційної системи демократичного суспільства, яка забезпечує уряд, економіку і суспільство даними про економічне, демографічне, соціальне та екологічне становище.
Установлення цього професійного свята для колективу працівників органів державної статистики, всіх фахівців, зайнятих статистичною діяльністю, стало визнанням їх вагомої ролі та суттєвого внеску в соціально-економічний розвиток і країни, і області. За незначний час вітчизняна статистика впевнено освоїла европейські стандарти, завоювала довіру у суспільстві та успішно вирішує складні завдання інформаційного забезпечення державного управління та національної економіки.
Працівники державної статистики забезпечують необхідною інформаційною базою усі гілки влади області. Головними критеріями у їх праці, як завжди, залишаються принциповість та об’єктивність, оперативне реагування на проблеми сьогодення.
Нехай і надалі запорукою успішної роботи статистиків буде високий професіоналізм, відданість справі та відповідальне ставлення до неї.
Зичимо всім працівникам органів державної статистики області і їх родинам міцного здоров’я, особистого щастя, достатку, миру, творчої наснаги та подальших трудових звершень на благо українського народу.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей