Кошти виборів - 2007

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Кошти виборів - 2007

Сообщение Прес-служба КРУ » 09 янв 2008, 08:56

ФІНАНСОВА РЕПУТАЦІЯ ДІЛЬНИЦЬ


Під час проведення позачергових виборів народних депутатів України на Херсонщині кошти державної казни витрачено без грубих порушень. Так, перевірками КРУ охоплено фінансових ресурсів на суму близько 7 млн. 300 тис.грн., використаних 782 виборчими комісіями. При цьому обсяги фінансових порушень склали майже 77 тис.грн., з яких понад 47 тис.грн. – нецільові витрати.
Фінансовий моніторинг довів: виконання кошторису витрат на утримання окружних та дільничних комісій порушувався. Зокрема, стосовно порядку складання, затвердження кошторисів окружних виборчих комісій Херсона, Нової Каховки, Цюрупинська та Новотроїцького. Ревізори пред’явили зауваження до складених єдиних кошторисів майже по кожній виборчій дільниці. Водночас ревізія виявила факти нецільового витрачання фінансів на оплату праці. Інколи деякі окружні виборчі комісії витратили гроші замість виплати зарплати на оплату транспортних послуг. Зафіксовано й випадки зайвого нарахування сум зарплат та відрахувань державним цільовим фондам. Інколи розмір доходів кількох працівників дільничих комісій завищувався, що призвело до випадків зайвого нарахування грошей до заробітку. Ряд комісій за відсутності довідок та наказів про тимчасове звільнення службовців зайво нарахував та виплатив їм зарплату. Виявлено також факт безпідставного списання пального в двох окружних виборчих комісіях. Не були оприбутковані по бухобліку кабіни для таємного голосування в сумі понад 5,5 тис.грн., які поновлено в обліку. В ході ревізії близько 77 тис.грн. порушень відшкодовано. Прокуратура одержала 5 матеріалів перевірок, винні посадовці – 7 протоколів про адмінправопорушення. Один протокол про порушення Бюджетного законодавства направлено суду. Попереджено й незаконне витрачання видатків на суму понад 3 тис.грн.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя