Кошти виборів - 2007

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Кошти виборів - 2007

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ФІНАНСОВА РЕПУТАЦІЯ ДІЛЬНИЦЬ


Під час проведення позачергових виборів народних депутатів України на Херсонщині кошти державної казни витрачено без грубих порушень. Так, перевірками КРУ охоплено фінансових ресурсів на суму близько 7 млн. 300 тис.грн., використаних 782 виборчими комісіями. При цьому обсяги фінансових порушень склали майже 77 тис.грн., з яких понад 47 тис.грн. – нецільові витрати.
Фінансовий моніторинг довів: виконання кошторису витрат на утримання окружних та дільничних комісій порушувався. Зокрема, стосовно порядку складання, затвердження кошторисів окружних виборчих комісій Херсона, Нової Каховки, Цюрупинська та Новотроїцького. Ревізори пред’явили зауваження до складених єдиних кошторисів майже по кожній виборчій дільниці. Водночас ревізія виявила факти нецільового витрачання фінансів на оплату праці. Інколи деякі окружні виборчі комісії витратили гроші замість виплати зарплати на оплату транспортних послуг. Зафіксовано й випадки зайвого нарахування сум зарплат та відрахувань державним цільовим фондам. Інколи розмір доходів кількох працівників дільничих комісій завищувався, що призвело до випадків зайвого нарахування грошей до заробітку. Ряд комісій за відсутності довідок та наказів про тимчасове звільнення службовців зайво нарахував та виплатив їм зарплату. Виявлено також факт безпідставного списання пального в двох окружних виборчих комісіях. Не були оприбутковані по бухобліку кабіни для таємного голосування в сумі понад 5,5 тис.грн., які поновлено в обліку. В ході ревізії близько 77 тис.грн. порушень відшкодовано. Прокуратура одержала 5 матеріалів перевірок, винні посадовці – 7 протоколів про адмінправопорушення. Один протокол про порушення Бюджетного законодавства направлено суду. Попереджено й незаконне витрачання видатків на суму понад 3 тис.грн.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей