У Херсоні фінансовий порядок?

Новини Херсону. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

У Херсоні фінансовий порядок?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

На „пульсі” громади

У ХЕРСОНІ ФІНАНСОВИЙ ПОРЯДОК?

Торік працівниками контрольно-ревізійної служби міста Херсона встановлено факти недоотримання фінансових сум загалом на третину мільйона гривень, а загальна сума фінансових порушень склала понад 2,2 млн.грн. Вжитими ревізорами заходами по місту відшкодовано і поновлено фінансових і матеріальних ресурсів загалом на суму понад 1,9 млн.грн.
Найбільше контрольних заходів проведено у сфері охорони здоров’я та соціального захисту міста. В професійному полі зору вартових контролю – заклади освіти та культури, об’єкти сфери державної виконавчої влади. Проводилося інспектування житлово-комунальних підприємств. У наборі зафіксованих порушень – факти оплати спожитих комунальних послуг орендарями, недооцінка вартості будівель, недоотримання надходжень до бюджетів насамперед за оренду земельних ділянок, не проходження по обліку низки об’єктів комунальної власності, інші факти витрачання коштів всупереч бюджетному законодавству.
Попереджено порушень фінансової дисципліни на суму майже 1,7 млн.грн. Всі 25 ревізій, проведених ревізорами Херсона у 2007 році, взято до уваги підконтрольними об’єктами.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”