У Херсоні фінансовий порядок?

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

У Херсоні фінансовий порядок?

Сообщение Прес-служба КРУ » 16 янв 2008, 13:12

На „пульсі” громади

У ХЕРСОНІ ФІНАНСОВИЙ ПОРЯДОК?

Торік працівниками контрольно-ревізійної служби міста Херсона встановлено факти недоотримання фінансових сум загалом на третину мільйона гривень, а загальна сума фінансових порушень склала понад 2,2 млн.грн. Вжитими ревізорами заходами по місту відшкодовано і поновлено фінансових і матеріальних ресурсів загалом на суму понад 1,9 млн.грн.
Найбільше контрольних заходів проведено у сфері охорони здоров’я та соціального захисту міста. В професійному полі зору вартових контролю – заклади освіти та культури, об’єкти сфери державної виконавчої влади. Проводилося інспектування житлово-комунальних підприємств. У наборі зафіксованих порушень – факти оплати спожитих комунальних послуг орендарями, недооцінка вартості будівель, недоотримання надходжень до бюджетів насамперед за оренду земельних ділянок, не проходження по обліку низки об’єктів комунальної власності, інші факти витрачання коштів всупереч бюджетному законодавству.
Попереджено порушень фінансової дисципліни на суму майже 1,7 млн.грн. Всі 25 ревізій, проведених ревізорами Херсона у 2007 році, взято до уваги підконтрольними об’єктами.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость