Як обікрали казну на третину мільйона

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Як обікрали казну на третину мільйона

Повідомлення Прес-служба КРУ »

„Гаряча” точка Херсонщини

Як обікрали казну на третину мільйона

Ревізією, проведеною в одній з військових частин Херсонщини, ревізори КРУ виявили нестачу коштів на суму більше 390 тис.грн. Важко повірити, іноді розміри махінацій з грошима зашкалюють за третину мільйона гривень.
Те, що з’ясувалося під час ревізії, вразило контролерів. Так, при перевірці виплат фінансової допомоги військовослужбовцям встановлено, що у військовій частині відсутні відомості, які б підтверджували факт отримання коштів на суму 309 тис. грн. Таким чином військовослужбовці гроші в сумі 309 тисяч не одержали. До того ж, у ряді перевірених бухгалтерських документів ревізори помітили суттєві розбіжності. Інвентаризацією каси, проведеною спеціально створеною комісією, виявлено відсутність готівки в сумі майже 81 тис.грн.
Не тільки військовики постраждали від зловживань посадових осіб. Не відраховувала частина тисячі гривень доходів до бюджету від здачі приміщень орендарям. Також частиною допущено нецільові витрати бюджетних коштів на суму більш ніж 50 тис. грн.
Матеріали ревізії одразу передані до військової прокуратури та СБУ області. Тепер вони розбиратимуться: куди і на які цілі розпорошено бюджетні гроші.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей