Як обікрали казну на третину мільйона

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Як обікрали казну на третину мільйона

Сообщение Прес-служба КРУ » 22 янв 2008, 14:16

„Гаряча” точка Херсонщини

Як обікрали казну на третину мільйона

Ревізією, проведеною в одній з військових частин Херсонщини, ревізори КРУ виявили нестачу коштів на суму більше 390 тис.грн. Важко повірити, іноді розміри махінацій з грошима зашкалюють за третину мільйона гривень.
Те, що з’ясувалося під час ревізії, вразило контролерів. Так, при перевірці виплат фінансової допомоги військовослужбовцям встановлено, що у військовій частині відсутні відомості, які б підтверджували факт отримання коштів на суму 309 тис. грн. Таким чином військовослужбовці гроші в сумі 309 тисяч не одержали. До того ж, у ряді перевірених бухгалтерських документів ревізори помітили суттєві розбіжності. Інвентаризацією каси, проведеною спеціально створеною комісією, виявлено відсутність готівки в сумі майже 81 тис.грн.
Не тільки військовики постраждали від зловживань посадових осіб. Не відраховувала частина тисячі гривень доходів до бюджету від здачі приміщень орендарям. Також частиною допущено нецільові витрати бюджетних коштів на суму більш ніж 50 тис. грн.
Матеріали ревізії одразу передані до військової прокуратури та СБУ області. Тепер вони розбиратимуться: куди і на які цілі розпорошено бюджетні гроші.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Bing [поисковый робот] и 1 гость