ГРОМАДА МАЄ РЕВІЗОРА

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

ГРОМАДА МАЄ РЕВІЗОРА

Сообщение Прес-служба КРУ » 22 янв 2008, 14:22

ДАТА.ПРОФЕСІЯ. КОШТИ.

ГРОМАДА МАЄ РЕВІЗОРА

26 січня 1993 року Верховна Рада прийняла Закон «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні», де окреслені завдання контрольно – ревізійних органів і обов’язки їх працівників.

На Службу покладено організацію контролю за використанням і збереженням державних фінансових та матеріальних ресурсів , стан і достовірність бухгалтерського обліку та фінансової звітності, а також розроблення заходів , спрямованих на усунення порушень та запобігання їм.

Контрольно-ревізійна служба в Горностаївському районі пройшла складний і тернистий шлях розвитку. Протягом п’ятнадцяти років проведено майже 700 ревізій та перевірок підприємств, установ і організацій різних форм власності. Виявлено незаконних та нецільових витрат , нестач коштів і матеріальних цінностей на загальну суму майже 5 млн.грн., з яких відшкодовано та поновлено майже половину . встановлено що бюджети всіх рівнів втратили 300 тис.грн., доходів , з яких надходження забезпечено майже стовідсотково.

Основні порушення - не дотримання підконтрольними установами основних вимог законодавства з питань оплати праці. А це в свою чергу призвело до зайвого нарахування зарплати на суму майже в 200 тисяч гривень та недоотримання окремими громадянами заробітку на суму 5 тисяч гривень. Трапляються й факти нестач, лишків, незаконного списання та заниження вартості основних засобів та матеріальних цінностей по бухгалтерського обліку, що свідчить про недостатній рівень знань законодавчих та нормативних документів бухгалтерами установ та підприємств району. І як результат, за 15 років на 200 посадовців накладені адміністративні та матеріальні стягнення.

Не залишається поза увагою КРУ й питання ефективного використання державного та комунального майна. Також контролюється правомірність здійснення державних закупівель та наповнення доходної частини бюджету.

15 років контрольно-ревізійний відділ активно співпрацює з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, податковою службою, правоохоронними органами та іншими контролюючими структурами.

Андрій МУНДЯ,
начальник контрольно-ревізійного відділу
в Горностаївському районі

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей