Завдання державної ваги

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Завдання державної ваги

Сообщение Прес-служба КРУ » 22 янв 2008, 14:28

Державній контрольно-
ревізійній службі України
15 років

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ КАХОВСЬКОГО РАЙОНУ!

Завершився 2007 рік – рік непростих випробовувань.
Разом з цим, показники діяльності контрольно-ревізійного відділу в м. Каховка та Каховському районі свідчать про його дієздатність та підтверджують високий професійний рівень його колективу. Майже у два рази зросли обсяги виявлених недоотриманих фінансових ресурсів та у півтора рази обсяги незаконних, нецільових витрат і недостач ( на суму 497,48 тис.грн.). Забезпечено додаткове надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств. Відшкодовано і поновлено незаконні, нецільові витрати та недостачі ресурсів на суму 354,36 тис.грн (72 % від виявлених сум). Усунуто інші порушення фінансової дисципліни на суму 1 млн400,5 тис.грн.
Перед працівниками відділу стоять завдання державної ваги: проведення контрольних заходів на предмет дотримання законодавства щодо використання бюджетних коштів та державного майна. Зробити це доведеться в найбільш стислий термін. Впевнений, що це посильне для нас завдання, як і подальша розбудова засад діяльності служби: посилення дієвості контрольних заходів, вдосконалення їх форм та методів, забезпечення профілактичної спрямованості й безумовного відшкодування завданих державі збитків.

Добра, здоров’я, злагоди Вам і Вашим родинам!

Ігор КРЕХОВЕЦЬКИЙ,
начальник контрольно-ревізійного відділу
в м.Каховка та Каховському районі

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Ahrefs [парсер ссылок] и 0 гостей