СЛУЖБА ФІНАНСОВОГО ПОРЯДКУ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

СЛУЖБА ФІНАНСОВОГО ПОРЯДКУ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

26 січня Державній контрольно-ревізійній службі в Україні виповнюється 15 роківВідомо: КРУ прискіпливо контролює законне та цільове витрачання бюджетних коштів та використання майна. Службою запроваджено нові форми фінансового контролю від інспектування у формі ревізій до державного фінансового аудиту, зокрема, аудиту ефективності виконання бюджетних програм, аудиту фінансово-господарської діяльності бюджетних установ, державних підприємств.
Деякі керівники чомусь не розуміють, що вартові фінансів приходять не на іменини. Проте більшість посадових осіб надають інспекторам необхідні фінансові документи.
Особливим є підписання акту ревізії. Одна справа вислухати всі зауваження усно, інша коли вони викладені письмово на офіційному бланку. Коли акт ревізії вже підписано, а справу сформовано, залишаються на постійному контролі питання відшкодування, поновлення, виправлення порушень та здійснення заходів з їх упередження.
Тож бажаємо учасникам бюджетних відносин, контролюючим та правоохоронним органам плідної співпраці, міцного здоров’я, сімейного затишку заради розвитку громади.

Контрольно-ревізійний відділ у Скадовському районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Google [пошуковий робот] і 0 гостей