КОНТРОЛЬ ФІНАНСІВ ТАВРІЇ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

КОНТРОЛЬ ФІНАНСІВ ТАВРІЇ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

СУВОРА СЛУЖБА
Мільйони гривень до казни всіх рівнів повертають ревізори КРУ Херсонщини, викриваючи найприхованіші фінансові злочини, притягуючи винних посадовців до відповідальності.
15 років Державна контрольно-ревізійна служба є провідним „локомотивом” фінансового порядку. В роки незалежності керівники регіонального контролю багато зусиль доклали для становлення фінансової системи. У 2007 році КРУ Херсонщини, яке очолює Василь Канівченко, посіло друге місце серед регіональних органів служби по Україні в рейтингу показників роботи. Плідній діяльності контролерів сприяють державна адміністрація і рада, місцева влада та органи самоврядування. Інспектори таврійського краю тісно співпрацюють й з правоохоронними органами, господарськими та апеляційними судами. А за три останніх роки вартові провели дві тисячі контрольних заходів, встановивши фінансових порушень на суму більше 300 млн.грн.
КРУ не лише виявляє, а й запобігає виникненню недоліків у місцевих бюджетах, кошторисах, налагоджує облік майна та обладнання, перевіряє нарахування та виплату зарплати, матеріальної допомоги, премій, відпускних, добових, доплат тощо. Щороку комплексні ревізії місцевих бюджетів охоплюють фінансових операцій на 200 мільйонів гривень. КРУ суворо контролює кошти обласної скарбниці.
Понад 200 принципових контролерів володіють не тільки бухгалтерськими знаннями, вони мають високий професіоналізм, протидіють незаконному і нецільовому витрачанню коштів, безгосподарності, злочинному зазіханню на державне і комунальне майно.
Щодня вартові цікавляться правомірністю фінансових потоків, обґрунтованістю витрачання бюджетних сум, вказуючи на конкретну відповідальність винних осіб за правопорушення.
Минулого року на чверть мільйона гривень задоволено адміністративних позовів на користь держави. Відчувається дієвість КРУ: з 2000 року більш ніж 2,6 тисячі матеріалів ревізій передано правоохоронним органам. А далі приймаються відповідні рішення, вносяться законодавчі зміни, відшуковуються резерви для наповнення казни. Зокрема, порушується багато гострих питань відносно правомірності земельних орендних та майнових відносин.
Зусилля вартових - на підвищенні якості контрольних заходів, вдосконаленні методів і форм роботи, розвитку співпраці з громадами. Друге місце державних ревізорів та аудиторів в загальнодержавному рейтингу – доказ відповідального ставлення і професіоналізму, цілеспрямованості і послідовності в діях кожного працівника, самовідданної праці. До речі, в КРУ Херсонщини - 42 відсотка молоді віком до 35 років. Отже, фінансовий контроль – послідовні, виважені та обґрунтовані дії, регламентовані завданнями Президента, Уряду, ГоловКРУ, звісно, діючим законодавством. Щомісяця в газетах „Урядовий кур’єр” і „Голос України” з’являються матеріали про підсумки інспектування таврійських вартових суспільного добра. Такі реальні результати діяльності мають фінансові контролери таврійського краю.

ДОВІДКОВО: З 1944 року обласна контрольно-ревізійна служба неодноразово реорганізовувалася, підпорядковувалась різним відомчим структурам. Але мета діяльності служби завжди була єдина – ефективне управління фінансовими ресурсами. Ревізори упереджують, виявляють, усувають порушення чинного законодавства. Не випадково на емблемі Державної контрольно-ревізійної служби зображені ключ, щит, ріг достатку, меч символізують захист фінансових інтересів Держави, її добробут.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [SEO бот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей