Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб у м. Херсоні

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Аватар користувача
admin
Адміністратор форуму
Повідомлень: 1642
З нами з: 10 грудня 2004, 09:07
Звідки: Херсон

Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб у м. Херсоні

Повідомлення admin »

З метою збільшення загальної суми надходжень до міського бюджету від сплати єдиного податку, відповідно до п. 2 Указу Президента України від 03.07.98 № 727/98 "Про спрощену систему оподаткування, обліку, звітності суб'єктів малого підприємництва", враховуючи зміни стосовно сплати податків та зборів, внесені Указом Президента України від 28.06.99 № 746/99 "Про спрощену систему оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва", беручи до уваги висновки та рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва планування, обліку, бюджету, фінансів та цін (протокол від 16.01.08 № 47), керуючись п.24 част. 1 ст. 26 та част.5 ст. 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила встановити ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб у м. Херсоні за календарний місяць таким чином (рішення № 712 від 31.01.08 ):
Ставки єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб у м. Херсоні за календарний місяць
Зображення
Контроль за повнотою і своєчасністю надходження податку покладено на Державну податкову інспекцію у м. Херсоні.
Відповідальність за виконання рішення покладено на фінансове
управління та управління споживчого ринку, контроль за виконанням даного рішення – на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін та постійну комісію з питань торгівлі, сфери послуг, реклами і захисту прав споживачів.

// Сайт Херсонськоі міської ради
«Если одно яйцо фазана закопано в раскаленном песке пустыни, а другое так и болтается по ветру близ заснеженной горы Ху, то в голову тебе приходят неожиданные мысли...»
Хуан Тин-Фу, тайский мыслитель эпохи Дзян, VI век до н.э.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 0 гостей