Муніципальні каламбури

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Муніципальні каламбури

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ЯК КОШТИ ВИТРАЧАЛИ

КРУ перевірило бухгалтерію Херсонської міської ради за період з жовтня 2005 по жовтень 2007 років з питань витрачання коштів на утримання її апарату, де працює 129 осіб. Проінспектовано й питання щодо збереження грошей та матеріальних цінностей. Після проведеної ревізії вартові фінансів пред’явили винуватцям чотири протоколи за допущені правопорушення.
Загальновідомо: фінанси мають розподілятися та витрачатися в рамках діючого законодавства. На жаль, фінансовий контроль міськвиконкому Херсона поки не гарантує повного дотримання бюджетних вимог. Так, загальна сума фінансових порушень призвела до незаконного витрачання понад 100 тис. грн і нецільового використання близько 53 тис. грн.
Зокрема, зафіксовано надмірну виплату премій заступникам міського голови в сумі понад 25 тис.гривень та матеріальної допомоги на оздоровлення і вирішення соціально-побутових програм на суму майже 37 тис.гривень, що призвело до зайвих відрахувань державним цільовим фондам. А деякі звільнені працівники за невикористані відпустки недоотримали загалом півтори тисячі гривень, інші ж надміру одержали на руки загалом понад тисячу гривень.
Контрольні обміри виконаних ремонтних робіт довели: підрядна організація отримала зайві бюджетні кошти в сумі понад 1,6 тис.грн. Окрім того, за рахунок казни покриті витрати за комунальні послуги та охорону приміщень двох орендарів. Поза увагою державних контролерів не залишилися й два лайтбокси, які по бухгалтерському обліку не рахувалися на суму близько 11 тис. грн.
Завдяки ревізорам КРУ усунуто більшість фінансових прорахунків. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість