Муніципальні каламбури

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Муніципальні каламбури

Сообщение Прес-служба КРУ » 13 фев 2008, 12:04

ЯК КОШТИ ВИТРАЧАЛИ

КРУ перевірило бухгалтерію Херсонської міської ради за період з жовтня 2005 по жовтень 2007 років з питань витрачання коштів на утримання її апарату, де працює 129 осіб. Проінспектовано й питання щодо збереження грошей та матеріальних цінностей. Після проведеної ревізії вартові фінансів пред’явили винуватцям чотири протоколи за допущені правопорушення.
Загальновідомо: фінанси мають розподілятися та витрачатися в рамках діючого законодавства. На жаль, фінансовий контроль міськвиконкому Херсона поки не гарантує повного дотримання бюджетних вимог. Так, загальна сума фінансових порушень призвела до незаконного витрачання понад 100 тис. грн і нецільового використання близько 53 тис. грн.
Зокрема, зафіксовано надмірну виплату премій заступникам міського голови в сумі понад 25 тис.гривень та матеріальної допомоги на оздоровлення і вирішення соціально-побутових програм на суму майже 37 тис.гривень, що призвело до зайвих відрахувань державним цільовим фондам. А деякі звільнені працівники за невикористані відпустки недоотримали загалом півтори тисячі гривень, інші ж надміру одержали на руки загалом понад тисячу гривень.
Контрольні обміри виконаних ремонтних робіт довели: підрядна організація отримала зайві бюджетні кошти в сумі понад 1,6 тис.грн. Окрім того, за рахунок казни покриті витрати за комунальні послуги та охорону приміщень двох орендарів. Поза увагою державних контролерів не залишилися й два лайтбокси, які по бухгалтерському обліку не рахувалися на суму близько 11 тис. грн.
Завдяки ревізорам КРУ усунуто більшість фінансових прорахунків. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Ответить

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей