Соціальний захист на контролі

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Соціальний захист на контролі

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Соціальний захист на контролі
БЕЗТЕНДЕРНЕ М’ЯСО

Чинні нормативні документи передбачають, що у разі нецільового витрачання бюджетних коштів до установи порушника застосовуються фінансові санкції – зменшуються обсяги бюджетного фінансування на суму коштів, витрачених з порушенням вимог діючого законодавства. Чому ж в Херсонському психоневрологічному будинку-інтернаті допускались порушення в веденні бухгалтерського обліку і фінансової звітності не один рік?

КРУ виявило порушень фінансово-бюджетної дисципліни за період з вересня 2005 року по листопад 2007 року на загальну суму понад 343 тис. грн. Так, ревізія встановила недоліки при складанні бухгалтерських документів та в обліку господарських операцій, внаслідок чого допущено необґрунтоване витрачання підзвітних коштів, безпідставне списання по обліку палива, зайве списання продуктів харчування та оплату вартості приватних телефонних розмов за рахунок бюджетних коштів.

Слід додати: інтернат використав не за цільовим призначенням бюджетних коштів у сумі понад 15 тис.грн., 2,5 тис. грн. витрачені на погашення кредиторської заборгованості минулих років за рахунок поточних асигнувань при тому, що кошторисом бюджетні призначення на зазначені цілі не передбачались.

Досить непрості фінансові стосунки склалися між інтернатом та його допоміжним господарством. Одним із джерел наповнення спеціального фонду кошторису відповідно постанови КМУ від 17.05.2002р. № 659 “Про затвердження переліку груп власних надходжень бюджетних установ, вимог щодо їх утворення та напрямів використання” є власні надходження, які отримує будинок–інтернат від господарсько-виробничої діяльності допоміжного господарства, надання послуг стороннім організаціям та установам. Таким чином, структурний підрозділ не може надавати платні послуги бюджетній установі, структурним підрозділом якої він є.

Однак за період з вересня 2005 по січень 2007 років з реєстраційного рахунку бюджетної установи – будинку-інтернату - перераховано кошти в сумі майже 16 тис.грн. за оплату продуктів харчування, що вироблені у підсобному господарстві, яке є структурним підрозділом будинку-інтернату.
На загальну суму понад 201 тис.грн. без проведення тендерних процедур закуплено м’ясо, продукти та вугілля. За результатами проведеної інвентаризації встановлено лишки товарно-матеріальних цінностей та нестачу продуктів харчування та кормів.

За підсумками інспектування відносно винних посадових осіб складено 7 адмінпротоколів за порушення порядку організації та ведення бухгалтерського обліку та законодавства про бюджетну систему України. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 2 гостей