ФІНАНСОВА ДИСЦИПЛІНА - 2008

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ФІНАНСОВА ДИСЦИПЛІНА - 2008

Повідомлення Прес-служба КРУ »

З підсумкової колегії КРУ
ЖОРСТКА ФІНАНСОВА ДИСЦИПЛІНА - 2008

Контролери КРУ не беруть участі в дріб’язкових та малоефективних ревізіях. Свідченням цьому є факт, що порівняно з 2006 у 2007 році кількість контрольних заходів зменшилася на 160 ревізій та перевірок. Не оминають професійною увагою державні контролери питання взаємодії з місцевими органами влади, самоврядування, правоохоронцями.

На підсумковій колегії зазначалося: впродовж 2007 року ревізори КРУ в межах наданих їм прав та повноважень на майже 500 підприємствах, установах і організаціях Херсонщини виявили порушень фінансового законодавства на суму понад 136 млн.грн. Наразі усунуто фінансових порушень та відшкодовано збитків на суму близько 111 млн.грн. До дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто 360 осіб, 5 посадовців звільнено з займаних посад.

В полі зору бюджетних вартових - виконавська дисципліна, якість документування ревізійних дій, втілення заходів щодо посилення боротьби з корупцією тощо. Звісно, чимало доводиться розглядати та вирішувати питань щодо подальшого відшкодування підконтрольними об’єктами незаконних і нецільових витрат та недостач. Конструктивність діалогу доповідачів була досить відчутна. Хоча б у тому, що КРУ й надалі застосовуватиме визначені законодавством заходи щодо прямого впливу до порушників фінансової дисципліни. А всі результативні матеріали інспектування є підставою для притягнення винуватців до відповідальності.

Час вимагає від контролюючих структур повного відшкодування необґрунтованих видатків, вжиття дієвих та невідкладних заходів з їх повного усунення. Активно застосовуватимуться фінансові санкції та вживатимуться дієві заходи з усунення фінансових недоліків у підконтрольних установах.

До речі, протягом минулого року учасники десяти засідань колегії КРУ розглянули 26 питань за підсумками роботи структурних підрозділів. Обговорено й стан розгляду звернень громадян.

Слід додати, що ревізори Херсонщини максимально охоплюватимуть моніторингом фінансові потоки та збереження майна громад усіх міст та районів області. Завдяки проведеним ревізіям торік вдалося запобігти розкраданню або втраті державного та комунального майна на суму близько 94 млн грн. Отже, сучасний фінансовий контроль є комплексним завданням державних контролерів.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей