САНАТОРНІ МАКАРОНИ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

САНАТОРНІ МАКАРОНИ

Сообщение Прес-служба КРУ » 20 фев 2008, 15:19

Турбота про дітей
САНАТОРНІ МАКАРОНИ

Зусилля вартових бюджетних потоків зосереджено на контролі за законністю та цільовим використанням коштів казни всіх рівнів, майна держави і територіальних громад.

Результати інспектування засвідчують: відсутній належний контроль з боку керівників установи. Так, у січні 2008 року проведено ревізію використання бюджетних фінансів та матеріальних цінностей в комунальному закладі - Новоолександрівському обласному дитячому гастроентерологічному санаторії обласної ради, де встановлено фінансових порушень загалом на суму майже 53,79 тис.грн. з яких порушення, що призвели до втрат, становлять 25,27 тис.грн. Отже, втрачаються значні фінансові ресурси, які так необхідні для лікування та медичного догляду дітей з гастроентерологічними захворюваннями віком від 6-ти до 18 років.

Наприклад, при дослідженні питання щодо видатків на харчування дітей ревізори КРУ встановили факт завищення норм на одну дитину по таких продуктах, як крупи, макаронні і кондитерські вироби загалом на суму близько 14 тис. грн., що призвело до одноманітного раціону хворих пацієнтів.

Виявлено й нецільове використання бюджетних коштів на загальну суму майже 7 тис.грн. Порушено вимоги Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” закуповувалися деякі продукти харчування. Суттєвим підґрунтям для зловживань з комунальним майном є порушення з його обліку на суму понад 29 тис.грн.

За допущені фінансові прорахунки на посадовців підконтрольного об’єкту складено три протоколи про адміністративні правопорушення про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти. Матеріали ревізії про нецільове використання коштів надано правоохоронним органам.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя