ТЕНДЕРНІ МИТАРСТВА

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ТЕНДЕРНІ МИТАРСТВА

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Консультує спеціаліст
ТЕНДЕРНІ МИТАРСТВА

Змін, яких так чекають учасники торгів за державні кошти, насамперед розпорядники бюджетних фінанcів, сподіваючись на спрощення умов та процедур закупівель, на сьогоднішні немає. Триває новий бюджетний рік і закупівлю потрібно проводити вже сьогодні, тому нові запитання. А правила гри складні, як не зробити помилок?
Якщо для проведення процедури відкритих торгів зареєструвався лише один учасник, а закупівлю потрібно провести негайно?
ВІДПОВІДЬ: Дійсно, для здійснення закупівлі повинно зареєструватись не менше трьох учасників. Замовники в невеличких містечках та райцентрах зіткнулися з проблемою, що важко знайти навіть одного учасника, який ще й повинен бути включений до каталогу. Тоді потрібно звернутись до Міжвідомчої комісії з питань державних закупівель (далі-Комісія) щодо проведення закупівлі у одного учасника. Порядок подання та розгляду заяв затверджений рішенням Комісії від 21.03.2007 №01/2рш.
Ні для кого не секрет, що ціни невгамовно повзуть вгору, як у таких умовах працювати? Чи можна змінити договірні ціни?
ВІДПОВІДЬ: Так можна. Рішенням Комісії № 01/13рш від 28.08.2007 затверджено Порядок подання та розгляду звернень щодо коригування ціни договору. Зверну увагу не деякі пункти цього рішення. Коригування ціни можливе лише через шість місяців з дня укладення договору. Збільшення ціни ініціює постачальник, а відповідальність за витрачання державних коштів несе замовник, звернення до Комісії готує і подає замовник. У деяких випадках замовник самостійно може прийняти рішення про коригування ціни, проте не більше ніж на 10% від загальної первинної ціни договору і лише виключно на підставі довідок або висновків однієї із структур передбачених законодавством.


Людмила Баєва,
начальник контрольно-ревізійного відділу
у Великолепетиському районі Херсонської області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей