Інспектування місцевих бюджетів

Регіональні новини Херсонської області. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Відповісти
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Інспектування місцевих бюджетів

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Інспектування місцевих бюджетів

„МОБІЛЬНІ” ПРОРАХУНКИ СІЛЬРАДИ

Значну роль в соціально-економічному розвитку громад відіграють місцеві бюджети. Закон „Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетний кодекс чітко визначають джерела формування місцевої казни та порядок її використання.

Проте ще мають місце непоодинокі факти порушення чинного законодавства при формуванні місцевих скарбниць та витрачанні коштів. Так, ревізія Борозенської сільської ради виявила фінансові порушення загалом на суму 64 тис.грн.
Так, невірне визначення середньої зарплати при нарахуванні відпускних призвело до зайвого спрямування радою коштів до державних цільових фондів та використання фонду оплати праці загалом на суму понад 2,5 тис.грн. Інколи службовий легковий автомобіль використовувався не за призначенням. Отже, безпідставно списано паливно-мастильних матеріалів на суму 4,3 тис.грн. Встановлено й завищення вартості виконаних робіт з реконструкції системи теплопостачання та котельні на загальну суму 10,87 тис.грн.
Крім того, внаслідок надання в користування земельних ділянок загальною площею 730 кв.м. без укладання договору оренди ЗАТ „Український мобільний зв'язок” та ЗАТ „Київстар GSM”, казною всіх рівнів недоотримано доходів в сумі 1,4 тис.грн.
Як зберігалося та використовувалося комунальне майно? Проведеною суцільною інвентаризацією наявності всіх необоротних активів та запасів зафіксовано лишки матеріальних цінностей на суму 1,8 тис.грн.
Сільрада безоплатно передала матеріальні цінності вартістю 16 тис.грн. суб’єкту господарювання недержавної форми власності СВК „Борозенське”. Допущені порушення з обліку основних засобів, заниження їх вартості на суму 1,8 тис.грн.
За виявлені порушення на чотирьох посадовців складено протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії передані райпрокуратурі.
Відповісти

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей