Інформують ревізори з Нової Каховки

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Інформують ревізори з Нової Каховки

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ЗАРПЛАТИ
БЮДЖЕТНИЙ „ЦИРК” ТА „ФОКУСИ” З КОШТАМИ

Пріоритетне завдання органів Державної контрольно-ревізійної служби - контроль за витрачанням та збереженням фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, ефективним використанням коштів і майна.
Торік особливу увагу ревізорів звернуто на проведенні контрольних заходів на комунальних підприємствах міста. В ході ревізій виявлено низький рівень якості управлінських рішень, неналежний контроль з боку органів, уповноважених управляти комунальним майном, що призвело до порушень фінансової дисципліни.
Зокрема, в ході інспектування комунального підприємства „Автоцентр” ревізори встановили ряд фінансових прорахунків. Так, через заниження тарифних ставок та посадових окладів працівники даного підприємства недоотримали зарплати на суму понад 107 тисяч гривень. Як і в більшості комунальних підприємств, до подорожніх листів вносилися недостовірні дані показників спідометру, що спричинило безпідставне списання палива на суму понад 12 тисяч гривень. Крім того, адміністративному та інженерно-технічному персоналу нараховувалися та виплачуватися грошові суми (надбавки та доплати за ненормований робочий день та розширену зону обслуговування), котрі не передбачені чинним законодавством, Галузевою угодою та колективними договорами підприємства. Таким чином, завищено безпідставно видатки по зарплаті на суму майже 44 тисячі гривень. Як результат, складено три адмінпротоколи на винних осіб, які допустили фінансові порушення. Матеріали ревізії передано міській прокуратурі.
Працівникам комунального підприємства „Комунгоспсервіс” не було встановлено мінімального розміру місячної тарифної ставки (окладу) за просту некваліфіковану працю на рівні законодавчо встановленого розміру мінімального заробітку. Загалом їм не донараховано зарплати на загальну суму майже в 14 тисяч гривень. Аналогічно, в на даному підприємстві безпідставно списано палива на суму понад 7 тисяч гривень.
Інколи в комунальній сфері посадові оклади та тарифні ставки затверджувались за завищеними міжкваліфікаційними (міжпосадовими) коефіцієнтами співвідношень в оплаті праці. Також встановлено факти списання канцелярських засобів з порушенням чинного законодавства та проведення видатків на відрядження без надання підтверджуючих документів.
Недоліки виправлено. Отже, правильне ведення бухобліку та фінансової звітності, своєчасне відображення господарських операцій залишається гострою проблемою для багатьох комунальних об’єктів.

Алла Чугунова, начальник контрольно-ревізійного відділу в м. Нова Каховка
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей