БЕЗБЮДЖЕТНІ СТАВКИ з РИБОЮ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

БЕЗБЮДЖЕТНІ СТАВКИ з РИБОЮ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

„Ощадливе” самоврядування

БЕЗБЮДЖЕТНІ СТАВКИ з РИБОЮ

Пригір’ївська сільська рада Високопільського району обревізована КРУ за період з липня 2002 по грудень 2007 років. Зафіксовано фінансових порушень на суму понад 39 тис. грн.

Виявлено випадок нецільового витрачання коштів на виконання робіт по ремонту доріг загалом на суму майже 10 тис.грн Високопільською філією „Херсоноблавтодор” з серпня по листопад 2007 року. Необґрунтовано надано 9 тис.грн. за придбаний житловий будинок одному з мешканців даного населеного пункту.
Ревізія встановила^ чотирьом водіям та техпрацівникам сільради без відповідних розпоряджень сільського голови безпідставно нараховано та виплачено надбавок на загальну суму понад 1 тисячу гривень. Майже 2 тис.грн. зайво спрямовано за інтенсивність та високі досягнення праці колишньому сільському голові у 2004 році. Понад 2 тис.грн. необґрунтовано перераховано Пенсійному фонду за завищеною ставкою від заробітної плати санітарки сільської ради, яка є інвалідом.
Серед інших порушень – зайві нарахування та виплата компенсацій за тверде паливо, спожиту електроенергію, комунальні послуги, списання бензину, не надходження в повному обсязі орендної плати за користування не житловими приміщеннями.
До речі, на території Пригір’ївської сільради від земель запасу 16,4 га надано для риборозведення. Проте орендна плата за користування водним фондом з 2003 року не надходила до бюджету загалом на суму майже 4 тис.грн. Внаслідок інспектування на посадовців складено 2 адмінпротоколи та зупинено операцій з бюджетними коштами і зменшено бюджетні призначення на суму близько 19 тис.грн.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Яндекс.Пошук [пошуковий робот] і 0 гостей