БЕЗБЮДЖЕТНІ СТАВКИ з РИБОЮ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

БЕЗБЮДЖЕТНІ СТАВКИ з РИБОЮ

Сообщение Прес-служба КРУ » 29 фев 2008, 15:52

„Ощадливе” самоврядування

БЕЗБЮДЖЕТНІ СТАВКИ з РИБОЮ

Пригір’ївська сільська рада Високопільського району обревізована КРУ за період з липня 2002 по грудень 2007 років. Зафіксовано фінансових порушень на суму понад 39 тис. грн.

Виявлено випадок нецільового витрачання коштів на виконання робіт по ремонту доріг загалом на суму майже 10 тис.грн Високопільською філією „Херсоноблавтодор” з серпня по листопад 2007 року. Необґрунтовано надано 9 тис.грн. за придбаний житловий будинок одному з мешканців даного населеного пункту.
Ревізія встановила^ чотирьом водіям та техпрацівникам сільради без відповідних розпоряджень сільського голови безпідставно нараховано та виплачено надбавок на загальну суму понад 1 тисячу гривень. Майже 2 тис.грн. зайво спрямовано за інтенсивність та високі досягнення праці колишньому сільському голові у 2004 році. Понад 2 тис.грн. необґрунтовано перераховано Пенсійному фонду за завищеною ставкою від заробітної плати санітарки сільської ради, яка є інвалідом.
Серед інших порушень – зайві нарахування та виплата компенсацій за тверде паливо, спожиту електроенергію, комунальні послуги, списання бензину, не надходження в повному обсязі орендної плати за користування не житловими приміщеннями.
До речі, на території Пригір’ївської сільради від земель запасу 16,4 га надано для риборозведення. Проте орендна плата за користування водним фондом з 2003 року не надходила до бюджету загалом на суму майже 4 тис.грн. Внаслідок інспектування на посадовців складено 2 адмінпротоколи та зупинено операцій з бюджетними коштами і зменшено бюджетні призначення на суму близько 19 тис.грн.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость