Херсону гроші не потрібні?

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Херсону гроші не потрібні?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Земельні відносини

ХЕРСОНУ МІЛЬЙОНИ НЕ ПОТРІБНІ?

За розрахунками ревізорів КРУ бюджет м. Херсона недоотримав надходжень від орендної плати за землю на суму понад 4 млн. 700 тис.грн. Фінансові макропорушення муніципальної сфери виникли внаслідок того, що контроль за землекористувачами вівся із значними недоліками.
Після ревізії фахівці КРУ констатували, що в обласному центрі порушувалося земельне законодавство. Адже місцеві бюджети з січня 2006 по жовтень 2007 років недоотримали фінансів загалом на суму майже 1 млн. 367 тис.грн.
Якби договори на оренду земельних ділянок укладалися своєчасно, тоді б до місцевої казни надійшла третина мільйона гривень. Встановлено 57 випадків укладання договорів оренди між міською радою і землекористувачами з порушенням визначених законодавством термінів. Також зафіксовано 20 випадків порушення порядку державної реєстрації договорів на оренду землі. Як результат, знову ж таки до місцевої скарбниці не надійшло орендної плати в сумі понад 63 тис.грн. До речі, на 35 „володарі” земельних ділянок не оформили відповідних правовстановлюючих документів. Як наслідок понад півмільйона гривень місцевою казною втрачено.
Близько 574 тис.грн. розрахунково втрачено внаслідок не укладання договірних відносин з комерційним банком. Зафіксовано й випадки застосування заниженого коефіцієнту функціонального використання земельних площ окремими підприємствами на загальну суму понад 352 тис.грн. Ревізори встановили, що одне з підприємств не сплатила орендну плату в сумі понад 828 тис.грн.
На, жаль у місті не вівся облік договорів щодо освоєння земельних ділянок під будівництво. Не застосовувалися вимоги до орендарів про збільшення орендної плати. В межах міста виявлено вісім випадків заниженого коефіцієнту використання землі, на яких вже завершено будівництво об’єктів. А відтак місцеві бюджети вкотре недоотримали орендної плати в сумі близько 207 тис.грн. Ряд землекористувачів забували своєчасно надавати документи про подовження термінів будівництва, через що до казни не надійшло близько 95 тис.грн.
Понад 236 тис.грн. втрачено по причині непроведення перерахунку орендної плати по 33 орендарям. 14 землекористувачів „мають” ділянки взагалі без правовстановлюючих документів, сплачуючи лише земельний податок. Водночас місцеві бюджети „постраждали” на суму близько 3 млн.грн.
Загалом у 2007 році в управлінні з питань регулювання земельних відносин виявлено факт завищення бюджетних асигнувань на суму близько 105 тис.грн. на послуги зв’язку, через призначення завищеної надбавки за вислугу років, включення до кошторису асигнувань, не зумовлених потребою в коштах. Також при нарахуванні та виплаті працівникам управління премій та інших виплат сума незаконних витрат склала понад 6 тис.грн. Таким чином, порушено вимоги Закону „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”. Не були в наявності та не проходили по бухгалтерському обліку активи управління в сумі майже 167 тис.грн.
КРУ складено два протоколи про адмінправопорушення. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей