Як господарюють підприємства Херсонської області

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Як господарюють підприємства Херсонської області

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

06.03.2008

Як господарюють підприємства Херсонської області

Фінансовий результат до оподаткування суб’єктів господарювання області (без малих підприємств, сільськогосподарських підприємств та установ, що утримуються за рахунок бюджету) за січень 2008р. склав 8,2 млн.грн. прибутків (загальна сума прибутку 56,1 млн.грн., збитків – 47,9 млн.грн.). Розглядаючи темпи зростання прибутків і збитків до відповідного періоду минулого року, видно, що прибутки зросли на 35,3%, а збитки, навпаки, зменшились на 15,8 %.
Прибутковий фінансовий результат по області отримано в основному за рахунок прибуткового фінансового результату підприємств торгівлі (19,2 млн.грн.), але підприємства промисловості отримали збитковий фінансовий результат (-10,9 млн.грн.).
За січень 2008 року збитково спрацювали 38,2% підприємств, що на 1,6 в.п. більше, ніж за відповідний період минулого року.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей