Промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

17.03.2008

Промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів

За 2007р. на виробничо-експлуатаційні та комунально - побутові потреби підприємствами і організаціями області використано 873,1 тис.тонн паливно-енергетичних ресурсів (в перерахунку на умовне паливо), що на 2,4% (21,5 тис.туп) менше, ніж за минулий рік.
Основні витрати котельно-пічного палива, теплоенергії та електроенергії припадали на промисловість - відповідно 60,7%, 55% і 39,3% від загального обсягу витрат; сільське господарство – 16,5%, 7,1%, і 35,7%; транспорт – 8,5%, 4,3%, 5%.
Як і в попередні роки промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів.
Основними споживачами котельно-пічного палива у промисловості були підприємства таких видів економічної діяльності як виробництво та розподілення електроенергії, газу та води (61,3%), виробництво іншої неметалевої мінеральної продукції (14,6%); теплоенергії – виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (51,2%), виробництво іншої неметалевої продукції (11,7%); електроенергії - виробництво та розподілення електроенергії, газу та води (31,5%), виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (16,3%), виробництво транспортних засобів та устаткування (13,5%).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 2 гостей