ФІНАНСОВЕ ЛИХО

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

ФІНАНСОВЕ ЛИХО

Сообщение Прес-служба КРУ » 24 мар 2008, 14:35

Порядок передусім

ФІНАНСОВЕ ЛИХО СІЛЬРАД

У Білозерському районі ревізори двома контрольними заходів охопили фінконтролем кошти місцевих бюджетів на 2 млн.грн., а майна на суму понад 3 млн.грн. Встановлено випадки фінансових прорахунків у сумі понад 108 тис.грн.
Посадовці сфери місцевого самоврядування не переймалися наповненням місцевих скарбниць. Доказів цьому вдосталь. Правдинська сільрада: не надійшло до місцевої скарбниці близько 22 тис.грн. від орендної плати за землю. Після ревізії сільрада ініціювала позов прокуратурі, аби стягнути з орендарів борги перед казною. Так само Чорнобаївська сільрада недоотримала доходів в сумі понад 30 тис.грн. і втратила загалом понад 52 тис.грн. з причини завищення обсягів виконаних робіт у системи водопостачання, помилкового перераховувала кошти за завищеними ставками до Пенсійного фонду, витрачання фінансів на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням.
За результатами інспектування винних посадовців притягнуто до адмінвідповідальності. В Чорнобаївській сільраді зупинено операції з бюджетними коштами з причини нецільового їх витрачання.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей