ФІНАНСОВЕ ЛИХО

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ФІНАНСОВЕ ЛИХО

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Порядок передусім

ФІНАНСОВЕ ЛИХО СІЛЬРАД

У Білозерському районі ревізори двома контрольними заходів охопили фінконтролем кошти місцевих бюджетів на 2 млн.грн., а майна на суму понад 3 млн.грн. Встановлено випадки фінансових прорахунків у сумі понад 108 тис.грн.
Посадовці сфери місцевого самоврядування не переймалися наповненням місцевих скарбниць. Доказів цьому вдосталь. Правдинська сільрада: не надійшло до місцевої скарбниці близько 22 тис.грн. від орендної плати за землю. Після ревізії сільрада ініціювала позов прокуратурі, аби стягнути з орендарів борги перед казною. Так само Чорнобаївська сільрада недоотримала доходів в сумі понад 30 тис.грн. і втратила загалом понад 52 тис.грн. з причини завищення обсягів виконаних робіт у системи водопостачання, помилкового перераховувала кошти за завищеними ставками до Пенсійного фонду, витрачання фінансів на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням.
За результатами інспектування винних посадовців притягнуто до адмінвідповідальності. В Чорнобаївській сільраді зупинено операції з бюджетними коштами з причини нецільового їх витрачання.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [SEO бот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей