Перебування на квартирному обліку у 2007р.

Останні події та новини в галузі житлово-комунальних послуг на Херсонщині. Тарифи на комунальні послуги, ремонт та модернізація комунальної інфраструктури, зміни у законодавстві щодо житлово-комунальної сфери та інші події, які можуть вплинути на якість та доступність житлово-комунальних послуг для населення
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Перебування на квартирному обліку у 2007р.

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

18.03.2008

Перебування на квартирному обліку у 2007р.

В останні роки можливість одержання житла із державного фонду зведено до мінімуму. Потреба в житлі залишається болючою для 22,2 тис.сімей та одинаків області, які стояли в черзі на одержання житла на кінець 2007р. Протягом року тільки 159 сімей поліпшили свої житлові умови, що складає всього 0,7% черговиків (у минулому році 1%). Порівняно з 1995р. черга на поліпшення житлових умов скоротилася у 2,5 раза, а кількість сімей, що отримали житло зменшилась в 7,4 раза.
Як і в попередні роки, майже три чверті черговиків (17,7 тис.сімей) перебували у черзі на одержання державного житла, решта (4,5 тис.сімей) перебували на черзі у житлово-будівельних кооперативах. Із загальної кількості черговиків 0,9 тис.сімей, члени яких знаходяться одночасно у черзі за місцем роботи та проживання.
Черга на одержання житла, в порівнянні з 2006р., зменшилась майже по усіх категоріях сімей: сім’ї загиблих військовослужбовців та прирівняних до них на 44,7%, мешканці гуртожитків – на 10,1%, інші категорії громадян, які користуються правом позачергового одержання житла – на 8,9%, військо-вослужбовці, звільнені в запас або у відставку – на 7,5%, мешканці комунальних квартир – на 6%.
Також, на 0,4%, зменшилась кількість сімей, які перебували на квартирному обліку на одержання житла у житлово–будівельних кооперативах у 2007 році.
Скорочення квартирної черги викликане рядом причин, зокрема, ліквідацією її на підприємствах, ліквідацією підприємств через банкрутство, звільненням працівників, відсутністю коштів на будівництво житла, надання населенню можливості купівлі житла без черги, тощо.
Майже кожна четверта сім’я (6,4 тис.) стоїть на пільговій черзі, кожна сімнадцята (1,3 тис.) має право позачергового одержання житла. Це, зокрема, інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни, звільнені у запас військовослужбовці, багатодітні сім’ї та одинокі матері, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської АЄС.
Найбільш чисельними категоріями, які перебувають на квартирному обліку залишаються мешканці гуртожитків – 5,4 тис. (24,4%) та молоді сім’ї – 2,9тис. (13,2%).

Повернутись до “ЖКГ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей