Селяни сплачували готівкою

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Селяни сплачували готівкою

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Фінансовий контроль громад

КАСОВА КНИГА НЕ ПОТРІБНА?

Не по-господарськи витрачено бюджетні кошти в Олександрійській сільраді Каланчацького району за період з січня 2006 по лютий 2008 років. КРУ виявило недостовірні дані бухгалтерського обліку і фінансовій звітності на загальну суму понад 11 тис.грн. як незаконно проведені видатки.
Сільрада всупереч Бюджетному Кодексу недоотримала понад тисячу гривень від продажу частини будівлі фельдшерсько-акушерського пункту. Не велися розрахунки за спожиту водонапірними баштами електрику для подачі води. Хоча селяни сплачували готівкою за послуги водопостачання за прибутковими касовими ордерами. При цьому касова книга не велася.
Всього ж сільрадою за рахунок бюджетних коштів необґрунтовано сплачено за електроенергію понад 5 тис.грн. Виявлено й факт завищення вартості виконаних робіт на загальну суму понад 1,5 тис.грн. при проведенні першочергових заходів з ліквідації наслідків стихії.
Встановлено також випадок завищення підрядником ремонту покрівлі будинку культури на загальну суму понад 3 тис.грн. А загалом ревізія виявила штучне збільшення обсягів виконаних робіт в сумі майже 4,6 тис.грн. Перевірка щодо правильності укладання договорів по оренді землі сільськогосподарського призначення підтвердила факт недоотримання орендної плати на загальну суму понад тисячу гривень з причини застосування заниженої ставки. У 2007 році через використання земель площею понад 492 га без укладення договорів оренди втрачено майже 34,5 тис.грн.
Матеріали ревізії передано районній прокуратурі. На керівника та бухгалтера складено адмінпротоколи. Фінансові порушення усуваються.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість