Селяни сплачували готівкою

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Селяни сплачували готівкою

Сообщение Прес-служба КРУ » 04 апр 2008, 14:21

Фінансовий контроль громад

КАСОВА КНИГА НЕ ПОТРІБНА?

Не по-господарськи витрачено бюджетні кошти в Олександрійській сільраді Каланчацького району за період з січня 2006 по лютий 2008 років. КРУ виявило недостовірні дані бухгалтерського обліку і фінансовій звітності на загальну суму понад 11 тис.грн. як незаконно проведені видатки.
Сільрада всупереч Бюджетному Кодексу недоотримала понад тисячу гривень від продажу частини будівлі фельдшерсько-акушерського пункту. Не велися розрахунки за спожиту водонапірними баштами електрику для подачі води. Хоча селяни сплачували готівкою за послуги водопостачання за прибутковими касовими ордерами. При цьому касова книга не велася.
Всього ж сільрадою за рахунок бюджетних коштів необґрунтовано сплачено за електроенергію понад 5 тис.грн. Виявлено й факт завищення вартості виконаних робіт на загальну суму понад 1,5 тис.грн. при проведенні першочергових заходів з ліквідації наслідків стихії.
Встановлено також випадок завищення підрядником ремонту покрівлі будинку культури на загальну суму понад 3 тис.грн. А загалом ревізія виявила штучне збільшення обсягів виконаних робіт в сумі майже 4,6 тис.грн. Перевірка щодо правильності укладання договорів по оренді землі сільськогосподарського призначення підтвердила факт недоотримання орендної плати на загальну суму понад тисячу гривень з причини застосування заниженої ставки. У 2007 році через використання земель площею понад 492 га без укладення договорів оренди втрачено майже 34,5 тис.грн.
Матеріали ревізії передано районній прокуратурі. На керівника та бухгалтера складено адмінпротоколи. Фінансові порушення усуваються.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость