"ГАРЯЧЕ" з БЕРИСЛАВА

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

"ГАРЯЧЕ" з БЕРИСЛАВА

Повідомлення Прес-служба КРУ »

На обліку кожна гривня

ЗАРАДИ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ


Впродовж січня-березня 2008 року на 8 підконтрольних об’єктах бюджетної сфери Бериславського району виявлено порушень на загальну суму майже 200 тис.грн. (незаконне витрачання бюджетних коштів, нецільові витрати, недоотримання фінансів установами та фізичними особами).

80 відсотків виявлених бюджетних прорахунків вже усунуто. До відповідальності притягуються порушники бюджетного законодавства. Зокрема, після проведених контрольних заходів. Матеріали ревізій по семи установам направлено правоохоронним органам.
Соціальний захист, питання житлово-комунального господарства, фінансування аграрного сектору економіки – поле зору контрольно-ревізійної служби. Робота державних контролерів збудована, передусім, заради правомірного виконання місцевих бюджетів шляхом системної співпраці з правоохоронцями.
Вартові бюджетної системи і надалі забезпечуватимуть контроль за цільовим витрачанням бюджетних фінансів, законним використанням державного та комунального майна, наповненням доходної частини бюджету, керуючись основними принципами діяльності державних службовців – законністю, об’єктивністю та етичністю.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей