Далеко від ПОРЯДКУ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Далеко від ПОРЯДКУ

Сообщение Прес-служба КРУ » 08 апр 2008, 14:20

КОШТИ -НА ОБЛІК
НЕТЕНДЕРНИЙ ГАЗОПРОВІД

Малошестернянській сільраді Високопільського району завдано матеріальної шкоди на загальну суму майже 25 тис.грн. Такий висновок КРУ – за результатами інспектування, проведеного за період з березня 2002 по січень 2008 років. На порушників фінансової дисципліни складено два протоколи.

Не за цільовим призначенням витрачено 4,4 тис.грн. на ремонт автомобільних доріг. З рахунків громади з порушеннями оплачено близько 3 тис.грн. за оплату робіт по обслуговуванню систем газопостачання та за виготовлення проектно-кошторисної документації по фельдшерсько-акушерському пункті на суму майже 3 тис.грн., списану безпідставно.
В оплаті праці окремим працівникам самоврядної структури зайво нараховані зарплата, премія і матеріальна допомога, всупереч чинному законодавству перераховано бюджетні кошти державним цільовим фондам на сотні і тисячі гривень.
Зафіксовано факти безпідставного нарахування компенсації громадянам пільгових категорій на погашення вартості спожитої електроенергії та за інші житлово-комунальні послуги на суму понад 1 тис.грн. Також ревізія виявила прорахунки в нарахуванні та виплаті компенсації за тверде паливо в збільшеному розмірі на суму майже 1,2 тис.грн.
Торік рада уклала угоду на проведення оплати послуг з підведення газопроводу до села без проведення тендерних процедур на суму 120 тис.грн. При цьому встановлено невідповідність фактично виконаних обсягів робіт, що призвело до завищення їх вартості загалом на суму майже 4 тис.грн. Розмір орендної плати за землю не відповідав реаліям: у 2005 році з орендарів недоотримано майже 700 грн.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей