Азовське узбережжя: Земля Щасливцівська

Новини Генічеського району Херсонської області, в тому числі нивини міста Генічеськ
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Азовське узбережжя: Земля Щасливцівська

Повідомлення Прес-служба КРУ »

„Ощадливе самоврядування”
Понад три мільйона – скарбницям,
Або як земля збагачує громаду

Роль місцевих бюджетів особлива, бо вони - фінансова основа місцевого самоврядування. Цими коштами фінансуються найбільш значні заходи держави в галузі освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, тобто все, що спрямоване на потреби широких верств населення. Виконання місцевих бюджетів, правильність розрахунків доходної та видаткової частин, прагнення збалансованості набувають особливої актуальності.
Одним із надійних джерел надходжень до місцевої казни є земля. Її можна надавати в оренду, продавати. Як показала ревізія, проведена у Щасливцівській сільській раді, протягом 2006-2007 років до бюджетів усіх рівнів не надійшло майже мільйон гривень очікуваних доходів. Так, Товариство «Катран» з міста Дніпропетровська за придбану земельну ділянку площею 6,9 га своєчасно не сплатило понад 300 тис.грн., Науково-виробнича фірма «Перлина Поділля» з Хмельниччини за земельну ділянку площею 20,0 га має заборгованість по платежу складала 500 тис.грн...Також рядові покупців щорічні платежі не збільшено на індекси інфляції, в результаті чого бюджети недоотримали коштів загалом на суму близько 30 тис.грн.
Орендарі Щасливцівської сільради за оренду земельних площ несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів заборгували 13 тис.грн. В період довготривалого виготовлення проектів землеустрою та одержання правовстановлюючих документів сільська скарбниця за фактичне використання землі недоотримала коштів понад 15 тис. гривень.
А земельні ділянки для оздоровчого комплексу «Енергія» та дитячого табору «Орлятко» реалізовані з розстрочкою платежів на 10 років, при цьому інфляція «з’їдає» значні кошти, що невигідно ані продавцю, ані покупцю. Тому у лютому Генічеською райдержадміністрація переуклала угоду купівлі-продажу і у 2008 році сільський бюджет додатково отримав 2,7 млн.гривень.
Всього ж під час проведення ревізії за результатами спільних з районною адміністрацією дієвих заходів, застосованих до підприємств-боржників, до Державного та Щасливцівського бюджетів надійшло понад 3,5 мільйона гривень.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Генічеський район”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей