Хазяї бюджетної сфери

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Хазяї бюджетної сфери

Сообщение Прес-служба КРУ » 10 апр 2008, 16:08

„Ощадливе” самоврядування

Господарям фінансів громади - „двійка”

Контрольні заходи ревізорів КРУ свідчать про незадовільний внутрішній фінансовий контроль ряду бюджетних установ та організацій Нововоронцовського району.

Сільські бюджети настільки "мізерні", що залатати "дірки" органам місцевого самоврядування ще не під силу. Разом із тим, в умовах дефіциту обігових коштів та обмеженого фінансування, місцеві громади обмаль приділяють уваги обґрунтованому витрачанню бюджетних коштів та майна, налагодженню внутрішнього фінансового контролю.

Тож, у держаних контролерів КРУ відповідальне завдання: упередити фінансові втрати, майнові прорахунки, нецільове витрачання бюджетних грошей. Так, протягом 2007 проведено ревізії використання бюджетних коштів, збереження грошових коштів і товарно-матеріальних цінностей, стану та достовірності бухгалтерського обліку і фінансової звітності шести сільрад, де виявлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни більше як на 160 тис.грн.

Зокрема, місцевими скарбницями недоотримано коштів на суму понад 18 тис.грн. Незаконно витрачено бюджетних коштів на суму понад 57 тис.грн., а нецільове використання коштів складало майже 23 тис.грн. Нинішнього ж року виявлено незаконні видатки в органах місцевого самоврядування на суму більш ніж 25 тис.грн.
Отже, виходить, що на запитання "чому ми такі бідні?" можна відповісти: "Тому, що не вміємо оперувати бюджетними коштами". Адже стабільний економічний розвиток району залежить, перш за все, від обґрунтованих розрахунків витрат, їх ефективності, доцільності та економності.

Юлія Хупавченко, начальник контрольно-ревізійного відділу
в Нововоронцовському районі Херсонської області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей