Забезпечено відшкодування

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Забезпечено відшкодування

Сообщение Прес-служба КРУ » 14 апр 2008, 15:33

Фінконтроль - неупереджений

„ПЛАЧ” ГРОШЕЙ ЗУПИНЕНО

Яким чином державні контролери упереджують фінансові порушення на підприємствах державної та комунальної форми власності, контролюють питання щодо збереженням державного та комунального майна, забезпечують цільове та ефективне витрачання бюджетних коштів?

Нинішнього року на п’ятьох об’єктах державної та комунальної форми власності виявлено порушень, що призвели до збитків у сумі майже 210 тисяч гривень (незаконні витрати ресурсів, нецільові видатки бюджетних коштів, недостачі тощо). Маємо й факти недоотримання фінансових ресурсів на суму майже 70 тисяч гривень. А порушення фінансової дисципліни, що не призвели до збитків, склали суму 697 тисяч гривень.
Забезпечено відшкодування і поновлення в обліку виявлених ревізіями порушень фінансово-господарської діяльності. Так, вжитими заходами відшкодовано і поновлено ресурсів всього на суму 197,8 тисячі гривень. Усунуто інших порушень бюджетної дисципліни в сумі понад 619 тис.грн.
Ряд підприємств, організацій, і установ міста та району необізнані з питань дотримання законодавства з фінансових питань, насамперед, щодо ведення бухгалтерського обліку. Зафіксовано випадки неправильного нарахування та виплати зарплати (Костогризівська сільська рада та комунальне підприємство „Котельник”), недотримання місцевими бюджетами наданих в оренду землі та комунального майна і нецільового використання бюджетних коштів (Василівська та Слобідська сільські ради), безпідставного списання товарно-матеріальних цінностей та завищення та заниження сум дебіторської та кредиторської заборгованості (Василівська сільська рада та КП „Котельник”), лишки та нестачі основних засобів та матеріальних цінностей.
Складено 15 протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності. На розгляд правоохоронними органам передано матеріали трьох контрольних заходів.
Наслідки виявлених порушень бюджетного законодавства та порядку ведення бухгалтерського обліку повідомлено районній державній адміністрації, районній та міській радам.


Ігор Креховецький,
начальник контрольно-ревізійного відділу в м. Каховка та Каховському районі

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя