Знайшли та упередили

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Знайшли та упередили

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Контрольні дії КРУ
КОШТИ ГРОМАДІ ПОВЕРТАЮТЬ,
упереджують нецільові і незаконні витрати.
Ревізори КРУ принципово контролює витрачання коштів казни всіх рівнів, майна держави і територіальних громад району, виправляючи порушення, помилки і прорахунки. Так, упродовж першого кварталу 2008 року на перевірених підконтрольних об’єктах встановлено фінансових порушень загалом на суму майже 177 тис.грн, з яких майже 54 тис. грн. – з порушення в обліку майна та земельних ресурсів. Наразі усунуто фінансових негараздів та відшкодовано збитків на суму близько 112 тис. грн. До дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто п’ять осіб.
Завдання не з простих: упередити майнові прорахунки, фінансові втрати, нецільове витрачання фінансів, налагодити бухгалтерський облік відповідно до чинного законодавства, сприяти налагодженню на місцях дієвої системи внутрішнього фінансового контролю. Питома увага - оптимальному розподілу та обґрунтованому витрачанню всіх без виключення бюджетних грошей.
Тісна співпраця вартових контролю з судами будується задля повернення незаконно використаних державних коштів та майна. У порядку реалізації матеріалів ревізій підготовлено та направлено самостійно до суду два позови щодо відшкодування державі завданих збитків на загальну суму понад 95 тис.грн.
Торік за три місяці державні контролери виявили фінансових порушень загалом на суму близько 80 тис.грн. Ревізіями місцевих бюджетів в цьому ж році охоплено фінансових операцій на загальну суму понад 14 млн.грн. При цьому загальна сума порушень бюджетної дисципліни склала майже 177 тис.грн.
Державні контролери захищають інтереси Держави, а тому про їх діяльність має знати широка громадськість. Акцентовано увагу на максимальному відшкодуванні збитків, перерахуванні до бюджетів належних платежів, співпраці з місцевими органами влади та самоврядування, роботі зі зверненнями громадян. Найчастіше прорахунки, виявлені фінансовими інспекторами, реєстровані при використанні комунальних ресурсів, у тому числі коштів місцевих бюджетів неефективному використанні комунального майна. До речі, нецільові (більш ніж 38 тис.грн.) та незаконні витрати (майже 85 тис.грн.) і недостачі складають основний список порушень. Забезпечено надходження до казни більшості недоотриманих платежів.
За матеріалами КРУ зменшено бюджетні призначення одному з розпорядників бюджетних коштів на суму понад 38 тис.грн. Застосовано і фінансові санкції до порушників фінансової дисципліни у двох випадках (призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами). Загальна сума накладених штрафів - понад тисяча гривень. За невиконання вимог тендерного законодавства складено протокол.
Працює телефон довіри як при облКРУ в Херсоні 8 0552 263628. Якщо громадянам відомі факти недотримання чинного законодавства у бюджетній сфері телефонуйте в робочий час за номером 51282.
Олена Дрозд, начальник контрольно-ревізійного відділу у Верхньорогачицькому районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість