АПТЕКА без ліцензії

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

АПТЕКА без ліцензії

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Порядок?
585 тисяч – без ліцензії...

Державні вартові бюджетної сфери Скадовського району на підприємствах державної та комунальної форми власності контролюють питання щодо збереження державного та комунального майна, забезпечують цільове та ефективне витрачання бюджетних коштів.
Так, протягом 2006-2007 років зайво витрачено понад 38 тис грн. через недотримання вимог Типових штатів сільських, селищних рад їх виконавчих органів. Адже кількість штатних посад сільської ради перевищувала рекомендовану. Без врахування потреби планувалися й видатки на утримання ФАПів та дитячого садка. Таким чином, незаконне використання бюджетних коштів сільради склало суму 19,4 тис. грн.
В ході ревізії витрачання коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування з тимчасової втрати працездатності встановлено незаконних та нецільових витрат коштів у сумі майже 6 тис.грн. Проведено вісім зустрічних звірок та 15 спільних перевірок, надіслано 20 запитів. Наслідок - 90% порушень встановлено зустрічними звірками. Донараховано пені та штрафів у сумі 3,78 тис.грн.
Філія обласного комунального підприємства „Херсоноблфармація” центральної районної аптеки № 17 здійснювала реалізацію лікарських засобів без наявності ліцензії, внаслідок чого отримано доходів у сумі понад 585 тис. грн. Наказ про облікову політику підприємства призвів до недостовірного відображення витрат підприємства по бухгалтерському обліку та фінансовій звітності.
Бухгалтерські працівники Володимирівської сільради начебто працюють в шкідливих умовах і за це їм встановило надбавку за шкідливі умови праці без проведення атестації робочих місць. В результаті необґрунтовано виплачені надбавки.
На місцях по-своєму „розтлумачують” накази на відрядження працівників, іноді за авансовими звітами відшкодовують лише витрати на проїзд, про добові „забувають”; інколи працівникам надаються додаткові відпустки, які законодавчо не встановлені.
Спільна співпраця фахівців КРУ з підконтрольними об’єктами та іншими контролюючими органами має позитивний результат у виявленні недоліків та прорахунків та їх усуненні. Нинішнього року у Скадовському районі після чотирьох контрольних заходи майже 60% встановлених порушень відшкодовані та поновлені.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість