Іванівка очима ревізора

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Іванівка очима ревізора

Сообщение Прес-служба КРУ » 14 апр 2008, 15:39

Контрольні дії КРУ
Господарі фінансових негараздів

Доведено інспектуванням незадовільний внутрішній фінансовий контроль ряду бюджетних установ та організацій Іванівського району.
Сільські бюджети настільки "мізерні", що залатати "дірки" органам місцевого самоврядування ще не під силу. Разом із тим, в умовах дефіциту обігових коштів та обмеженого фінансування, місцеві громади обмаль приділяють уваги обґрунтованому витрачанню бюджетних коштів та майна, налагодженню внутрішнього фінансового контролю.
У І кварталі 2008 року перевірено дві бюджетні установи. Проведеними контрольними заходами виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів в сумі майже 59 тис.грн. (недоотримання фінансових ресурсів, нецільове використання бюджетних коштів, незаконні витрати, недостачі). Виявлено фінансових порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів в сумі близько 155 тис.грн
Подано вісім висновків та пропозицій щодо застосування фінансових санкцій. Передано райпрокуратурі два матеріали ревізій. Складено чотири протоколи про адміністративне правопорушення Прийнято вісім управлінських рішень за результатами ревізій. Призупинено бюджетних асигнувань, зупинено та зменшено операцій з бюджетними грошима загалом вісім разів. Притягнуто двох посадовців до адміністративної відповідальності. Усунуто порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів в сумі 154,87 тис.грн.
Отже, виходить, що на запитання "чому ми такі бідні?" можна відповісти: "Тому, що незадовільно розпоряджаємося бюджетними коштами". Адже стабільний економічний розвиток району залежить, перш за все, від обґрунтованих розрахунків витрат, їх ефективності, доцільності та економності.

Галина НАЗАРЕНКО, начальник контрольно-ревізійного відділу в
Іванівському районі

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя