Іванівка очима ревізора

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Іванівка очима ревізора

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Контрольні дії КРУ
Господарі фінансових негараздів

Доведено інспектуванням незадовільний внутрішній фінансовий контроль ряду бюджетних установ та організацій Іванівського району.
Сільські бюджети настільки "мізерні", що залатати "дірки" органам місцевого самоврядування ще не під силу. Разом із тим, в умовах дефіциту обігових коштів та обмеженого фінансування, місцеві громади обмаль приділяють уваги обґрунтованому витрачанню бюджетних коштів та майна, налагодженню внутрішнього фінансового контролю.
У І кварталі 2008 року перевірено дві бюджетні установи. Проведеними контрольними заходами виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів в сумі майже 59 тис.грн. (недоотримання фінансових ресурсів, нецільове використання бюджетних коштів, незаконні витрати, недостачі). Виявлено фінансових порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів в сумі близько 155 тис.грн
Подано вісім висновків та пропозицій щодо застосування фінансових санкцій. Передано райпрокуратурі два матеріали ревізій. Складено чотири протоколи про адміністративне правопорушення Прийнято вісім управлінських рішень за результатами ревізій. Призупинено бюджетних асигнувань, зупинено та зменшено операцій з бюджетними грошима загалом вісім разів. Притягнуто двох посадовців до адміністративної відповідальності. Усунуто порушень, що не призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів в сумі 154,87 тис.грн.
Отже, виходить, що на запитання "чому ми такі бідні?" можна відповісти: "Тому, що незадовільно розпоряджаємося бюджетними коштами". Адже стабільний економічний розвиток району залежить, перш за все, від обґрунтованих розрахунків витрат, їх ефективності, доцільності та економності.

Галина НАЗАРЕНКО, начальник контрольно-ревізійного відділу в
Іванівському районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей