Бюджетні „правила гри”

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Бюджетні „правила гри”

Сообщение Прес-служба КРУ » 15 апр 2008, 15:13

Місцевий фінконтроль
НЕДОСТОВІРНИЙ БУХОБЛІК

В районі протягом першого кварталу 2008 року трьома контрольними заходами охоплено майже 28 мільйонів гривень бюджетних коштів та перевірено державного та комунального майна вартістю близько 2,4 мільйона гривень.

За результатами інспектування виявлено порушення на всіх підприємствах на загальну суму понад 309 тисяч гривень, Зокрема, втрат бюджетних надходжень, незаконних та нецільових витрат бюджетних коштів на загальну суму майже 186 тисяч гривень.
Майже на кожному перевіреному підприємстві - неправильне ведення бухгалтерського обліку основних засобів, операцій з використанням земельних ресурсів, збереженням та використанням комунального майна, що, в свою чергу, і призвело до фінансових порушень.
Тому особлива увага КРУ зосереджена на фінансовій дисципліні. Порушники бюджетних „правил гри” притягуються до адміністративної та матеріальної відповідальності. Триває зупинення операцій з бюджетними коштами тощо. Комплексом проведених заходів забезпечено надходження та відшкодування сум до бюджету виявлених порушень у повному обсязі.

Людмила Баєва, начальник контрольно-ревізійного відділу у Великолепетиському районі

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость