Бюджетні „правила гри”

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Бюджетні „правила гри”

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Місцевий фінконтроль
НЕДОСТОВІРНИЙ БУХОБЛІК

В районі протягом першого кварталу 2008 року трьома контрольними заходами охоплено майже 28 мільйонів гривень бюджетних коштів та перевірено державного та комунального майна вартістю близько 2,4 мільйона гривень.

За результатами інспектування виявлено порушення на всіх підприємствах на загальну суму понад 309 тисяч гривень, Зокрема, втрат бюджетних надходжень, незаконних та нецільових витрат бюджетних коштів на загальну суму майже 186 тисяч гривень.
Майже на кожному перевіреному підприємстві - неправильне ведення бухгалтерського обліку основних засобів, операцій з використанням земельних ресурсів, збереженням та використанням комунального майна, що, в свою чергу, і призвело до фінансових порушень.
Тому особлива увага КРУ зосереджена на фінансовій дисципліні. Порушники бюджетних „правил гри” притягуються до адміністративної та матеріальної відповідальності. Триває зупинення операцій з бюджетними коштами тощо. Комплексом проведених заходів забезпечено надходження та відшкодування сум до бюджету виявлених порушень у повному обсязі.

Людмила Баєва, начальник контрольно-ревізійного відділу у Великолепетиському районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість