ДЕРЖАВНІ КОШТИ ПО-СЕЛЯНСЬКИ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ДЕРЖАВНІ КОШТИ ПО-СЕЛЯНСЬКИ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Бюджет „обслуговує”

ДЕРЖАВНІ КОШТИ ПО-СЕЛЯНСЬКИ

У Музиківці, неподалік від Херсона, КРУ виявило виявлено фінансових порушень на суму 142 тис.грн за період з серпня 2006 по березень 2008 років.
Що ж заважало Музиківській сільраді Білозерського району„водити дружбу” з Бюджетним Кодексом? У „рецептурі” прорахунків - незаконні витрати на проведення оплати за навчання тендерного комітету, завищення вартості виконаних робіт, зайве перерахування коштів державним цільовим фондам, понаднормове списання паливно-мастильних матеріалів, безпідставне відшкодування витрат за підзвітними сумами, необґрунтовані видатки на телефонні переговори.
Відрадно: місцеве самоврядування переймається питаннями громади. На селі виконано чимало робіт по ремонту ясел-садка, мережі водопостачання, реконструйовано будівлю сільради. Забезпечено й водопостачання дитячого садка. При цьому ревізори виявили завищення вартості проведених робіт на суму майже 75 тис.грн. Торік з державної казни виділено понад 137 тис.грн. на аварійно-відновлювальний ремонт місцевого ясел-садка. Освоєна така сума всупереч тендерному законодавству. Адже сільрада не відхилила „вигідну” тендерну пропозицію переможця відкритих торгів.
До того ж зафіксовано факт заниження вартості основних засобів на суму понад 54 тис.грн. Виявлено й лишки матеріальних цінностей в сумі близько 3 тис.грн. тощо.
Сільському голові пред’явлено вимоги по усуненню виявлених порушень. На рахунках ради призупинено операції з бюджетними коштами. Незаконні видатки відшкодовано. Фінансові порушення усунуто.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей