КОШТИ ПО-СЕЛЯНСЬКИ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

КОШТИ ПО-СЕЛЯНСЬКИ

Сообщение Прес-служба КРУ » 17 апр 2008, 13:55

Бюджет „обслуговує”

ДЕРЖАВНІ КОШТИ ПО-СЕЛЯНСЬКИ

У Музиківці, неподалік від Херсона, КРУ виявило виявлено фінансових порушень на суму 142 тис.грн за період з серпня 2006 по березень 2008 років.
Що ж заважало Музиківській сільраді Білозерського району„водити дружбу” з Бюджетним Кодексом? У „рецептурі” прорахунків - незаконні витрати на проведення оплати за навчання тендерного комітету, завищення вартості виконаних робіт, зайве перерахування коштів державним цільовим фондам, понаднормове списання паливно-мастильних матеріалів, безпідставне відшкодування витрат за підзвітними сумами, необґрунтовані видатки на телефонні переговори.
Відрадно: місцеве самоврядування переймається питаннями громади. На селі виконано чимало робіт по ремонту ясел-садка, мережі водопостачання, реконструйовано будівлю сільради. Забезпечено й водопостачання дитячого садка. При цьому ревізори виявили завищення вартості проведених робіт на суму майже 75 тис.грн. Торік з державної казни виділено понад 137 тис.грн. на аварійно-відновлювальний ремонт місцевого ясел-садка. Освоєна така сума всупереч тендерному законодавству. Адже сільрада не відхилила „вигідну” тендерну пропозицію переможця відкритих торгів.
До того ж зафіксовано факт заниження вартості основних засобів на суму понад 54 тис.грн. Виявлено й лишки матеріальних цінностей в сумі близько 3 тис.грн. тощо.
Сільському голові пред’явлено вимоги по усуненню виявлених порушень. На рахунках ради призупинено операції з бюджетними коштами. Незаконні видатки відшкодовано. Фінансові порушення усунуто.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость