КРУ не лише слухає

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

КРУ не лише слухає

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Правди не сховати

„... ВАМ ВІДПОВІДЬ КРУ”

Продовжують надходити звернення громадян до контрольно-ревізійного управління Херсонщини. Автори звернень отримують переважно роз’яснювальні відповіді про практику застосування вимог бюджетного законодавства. Третина звернень нинішнього року - прохання провести конкретне інспектування. Ряд громадян повідомляли про крадіжки, нестачі та зловживання при витрачанні бюджетних коштів та при використанні майна громад та держави.

За зверненням громадянки Р. в ході інспектування встановлено, що на території селища Антонівка по вул. Залізничній є в наявності спроектована артезіанська свердловина з частковою реконструкцією водної мережі, котрі під час ревізії на балансі селищної ради не знаходилися. Відтепер зусиллями ревізорів свердловина поставлена на облік.
У Білозерському районі за зверненням депутата районної ради Т. виявлено безпідставне введення посад водія та робітника з прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями до штатного розпису райуправління агропромислового розвитку. Хоча водій і прибиральниця не виконували функції кадрових працівників тому утворений відділ не відповідав вимогам Бюджетного законодавства. Яяк результат, на їх утримання надміру витрачено понад 7 тис.грн.
Звернення розглядаються своєчасно та об’єктивно, адже за ними приймаються законні рішення відповідно до чинного законодавства.
Четвертий рік поспіль функціонують „телефони довіри” КРУ в Херсонській області та контрольно-ревізійних підрозділів у містах і районах. Інформація про стан роботи зі зверненнями громадян розміщується у регіональних ЗМІ.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

РОЗПОРЯДЖАЛИСЯ КОШТАМИ...

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ Херсонщини – переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий розпорядник коштів державного бюджету», проведеного Держказначейством України (наказ від 1 квітня 2008 року)
\газета «Все про бухоблік» від 23 квітня 2008 року.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Через засоби масової інформації населення дізнаэться про функціонування телефону довіри КРУ за номером у Херсоні 263628.
Розгляд звернень громадян здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства та перебуває на постійному контролі ревізорів Херсонщини.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ПОРУШЕННЯ - ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

На контролі


ПОРУШЕННЯ - ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

До КРУ надійшло звернення громадян з проханням провести ревізію ряду питань фінансово-господарської діяльності Каховського геріатричного пансіонату, де перебувають 205 підопічних. В ході ревізії державні контролери зафіксували нанесення збитків обласному бюджету в сумі понад 60 тисяч гривень.

Ревізори встановили факт зайвого списання в їдальні, субпродуктів на загальну суму майже 3,5 тис.грн., а до формування меню іноді медичні сестри подавали недостовірні дані про завищену кількість підопічних. Після втручання ревізорів КРУ, молодший медичний персонал отримав до зарплати близько 16 тис.грн. за використання в роботі дезінфікуючих засобів.
Зайво списано майже 9 тис.грн. коштів на корми для свійських тварин. Понад тисячу гривень зайво сплачено установою за отримання послуг з електропостачання. Також оприбутковано лишки матеріальних цінностей на суму майже 6 тис.грн. Земельна ділянка, що належить пансіонату, збільшена у вартості на суму понад 463 тис.грн. Складено адміністративний протокол на винну посадову особу. Результати інспектування надано обласній прокуратурі. Всього ж фінансовим контролем КРУ було охоплено близько трьох мільйонів гривень, спрямованих з обласної казни на функціонування установи.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей