Лікарі на «рейках»

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Лікарі на «рейках»

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ констатує
ФІНКОНТРОЛЬ ВІДОМЧОЇ МЕДИЦИНИ

Ревізія відділкової лікарні станції Херсон виявила в бухгалтерських документах за період з липня 2006 по січень 2008 років чимало „нестиковок” при витрачанні коштів у сумі понад 111 тис.грн. Зокрема, виявлено недоотримання або втрату надходжень на суму понад 50 тис.грн., незаконні видатки загалом на суму майже 59 тис.грн. та інші фінансові прорахунки. На посадовців складено три протоколи про адмінпорушення.

Зафіксовано факти безпідставного списання паливно-мастильних матеріалів, необґрунтовані виплати коштів за категорію двом лікарям, матеріальної допомоги, безпідставне спрямування фінансів на зарплату, несвоєчасні розрахунки орендарів за спожиті комунальні послуги, заниження вартості матеріальних цінностей.
Бухгалтерія установи, підпорядкованої Одеській залізниці, не обліковувала заборгованість за лікувальні послуги, надані застрахованим особам на десятки тисяч гривень. До того ж із заробітку працюючих пенсіонерів зайво утримано гроші на соціальні внески. Завищення вартості виконаних робіт по капітальному ремонту склало суму майже 48 тис.грн.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість