Лікарі на «рейках»

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Лікарі на «рейках»

Сообщение Прес-служба КРУ » 22 апр 2008, 15:57

КРУ констатує
ФІНКОНТРОЛЬ ВІДОМЧОЇ МЕДИЦИНИ

Ревізія відділкової лікарні станції Херсон виявила в бухгалтерських документах за період з липня 2006 по січень 2008 років чимало „нестиковок” при витрачанні коштів у сумі понад 111 тис.грн. Зокрема, виявлено недоотримання або втрату надходжень на суму понад 50 тис.грн., незаконні видатки загалом на суму майже 59 тис.грн. та інші фінансові прорахунки. На посадовців складено три протоколи про адмінпорушення.

Зафіксовано факти безпідставного списання паливно-мастильних матеріалів, необґрунтовані виплати коштів за категорію двом лікарям, матеріальної допомоги, безпідставне спрямування фінансів на зарплату, несвоєчасні розрахунки орендарів за спожиті комунальні послуги, заниження вартості матеріальних цінностей.
Бухгалтерія установи, підпорядкованої Одеській залізниці, не обліковувала заборгованість за лікувальні послуги, надані застрахованим особам на десятки тисяч гривень. До того ж із заробітку працюючих пенсіонерів зайво утримано гроші на соціальні внески. Завищення вартості виконаних робіт по капітальному ремонту склало суму майже 48 тис.грн.

Ответить

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей