ГРОШІ без ПРАВИЛ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ГРОШІ без ПРАВИЛ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Громада рахує кошти

ГРОШІ ЗА ЗЕМЛЮ

Нагальною проблемою залишається наповнення місцевих бюджетів коштами та їх цільове і законне витрачання. Яким чином після втручання ревізорів порушення усуваються, витрати відшкодовуються?

Нинішнього року у Голопристанському районі КРУ обревізувало три самоврядних структури та одне фермерське господарство, виявивши фінансових порушень загалом на суму понад 1,6 млн.грн. (недоотримання фінансів місцевими бюджетами, нецільові і незаконні витрати). Окрім того, майже 600 тис.грн. склали фінансові прорахунки, які не призвели до збитків. тощо.
Добропільська сільрада від оренди земельних ділянок не забезпечила надходження до місцевої казни понад 28 тис.грн. Як наслідок матеріали ревізії передано райпрокуратурі заради прискорення стягнення від користувачів земельних ділянок орендної плати до бюджетів. Інспектування Нововолодимирівської сільради підтвердило нецільове витрачання коштів у сумі понад 14 тис.грн. з причини того, що їх фактично використано на оплату поточного ремонту та сплату за електроенергію та інші комунальні послуги. Хоча така чимала сума повинна бути спрямована на виконання програм соціального розвитку села. Водночас заборгованість орендарів за використання земельних площ склала загалом суму близько 10 тис.грн. Отже, відповідно до вимог Бюджетного Кодексу до територіальної громади застосовано фінансові санкції: зупинено операції на рахунках та скорочено асигнування на суму допущеного нецільового використання.


Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей