"СТРАЖДАННЯ" ЗЕМЛІ з "ПЛАЧЕМ" КАЗНИ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

"СТРАЖДАННЯ" ЗЕМЛІ з "ПЛАЧЕМ" КАЗНИ

Сообщение Прес-служба КРУ » 23 апр 2008, 13:21

Громада втратила дохід

„УСЛАВЛЕНІ” ПРОРАХУНКИ САМОВРЯДУВАННЯ

Земельний, Цивільний та Бюджетний кодекси були далекими для Антонівської селищної ради, де не переймалися наповненням казни. Тому й матеріали ревізії, проведеної за період з лютого 2006 по грудень 2007 року, опинилися у правоохоронних органів. До того ж за допущені адмінправопорушення винні посадовці отримали два протоколи.
Через неправомірне використання наявних земель, тобто, без необхідних документів, бюджетом втрачено майже 55 тис.грн. У семи випадках загалом до місцевої скарбниці не надійшло близько 2,5 тис.грн. з причини не внесення до земельних договорів орендної ставки з часу їх укладання та реєстрації. А за комунальне майно громадою недоотримано тисячі гривень орендної плати. Не за цільовим призначенням витрачено майже 7,6 тис.грн. на поточний ремонт стадіону. Селищною радою незаконно профінансовано видатки по незатвердженим селищним програмам на загальну суму 63,3 тис.грн.
Не перебували по бухгалтерському обліку матеріальні активи на суму понад 44 тис.грн. А діюча артезіанська свердловина вартістю близько 335 тис.грн в обліку селищної ради не рахувалася, яку в ході ревізії поставлено на баланс. Рада в неповному обсязі отримала кошти після продажу автомобілю.
Деякі працівники самоврядної структури – охоронники та інспектори - щорічно відпочивали на чотири дні більше передбаченого законодавством. Водночас не надавалася щорічна додаткова відпустка прибиральниці службових приміщень за роботу із шкідливими умовами праці.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 3 гостя