Ревізія стипендій

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Ревізія стипендій

Повідомлення Прес-служба КРУ »

СТУДЕНТАМ ГРОШІ НЕ ПОТРІБНІ?

Відповідно до плану контрольно-ревізійної роботи ГоловКРУ України на І квартал 2008 року ревізори міста Нова Каховка провели три планові ревізії в закладах освіти І-ІІ рівнів акредитації. Встановлено: в технікумах продовжують мати місце порушення фінансової дисципліни, зокрема, недотримання вимог чинного законодавства України.

Новокаховський приладобудівний технікум та Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету виявлено випадки необґрунтованого витрачання бюджетних коштів понад потребу, визначену планом бюджетних асигнувань на відповідний період загалом на суму понад 55 тисяч гривень.
В усіх трьох технікумах у ході проведення контрольного заходу встановлено факти недоотримання студентами стипендії на суму майже 115 тисяч гривень. Також трьома установами наприкінці 2007 року проведено нарахування та виплату премії технічному персоналу, що суперечить вимогам Закону України „Про освіту”. Адже законом передбачено виплату щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу за сумлінну працю тільки педагогічним працівникам в розмірі понад 74 тисячі гривень.
Крім того, зафіксовано факти зайвої виплати бюджетних коштів державним цільовим фондам, за проведення ремонтно-будівельних робіт, безпідставне списання палива та виплати коштів під звіт, лишки основних засобів та товарно-матеріальних цінностей, заниження та завищення за даними бухгалтерського обліку вартості основних засобів.
За результатами контрольних заходів шістьох посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали ревізій передано до правоохоронних органів міста.

Алла Чугунова, начальник контрольно-ревізійного відділу в м. Нова Каховка Херсонської області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей