Чого ж позбулася громада?

Новини Херсону. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Відповісти
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Чого ж позбулася громада?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Бюджетні негаразди

ЧОГО Ж ПОЗБУЛАСЯ ГРОМАДА?

За останні два роки Наддніпрянська селищна рада порушила законодавство з фінансових питань на суму понад 250 тис.грн. Тому на двох посадовців складено адмінпротоколи. Матеріали ревізії надано правоохоронним органам обласного та міського рівнів.

КРУ виявило безпідставне надання додаткової відпустки працівникам селищної ради та фельдшерсько-акушерських пунктів, внаслідок чого зайво виплачено майже 1,4 тис.грн. Таку ж саму суму безпідставно одержав робочий по обслуговуванню за невідпрацьований час.
Майже 62 тис.грн. витрачено з міської казни Херсона на фінансування навчально-виховного комплексу школа-сад № 42 Наддніпрянської селищної ради. На утримання бухгалтерії селищної ради в сумі необґрунтовано розпорошено майже 18 тис.грн.
Інвентаризація матеріальних цінностей встановила лишки загалом на суму понад 3 тис.грн. В селищі одна із церков орендувала на благодійній основі нежиле приміщення прощею близько 660 кв.м., що не передбачено Законом України „Про оренду державного та комунального майна”. А в селищі Жовтневе теж без сплати за оренду проводилися богослужіння Свято- Предтеченським храмом на площі майже 85 кв.м. Отже, громада не мала договірних відносин. Тому й не надійшло орендної плати за використання приміщень в сумі майже 7,5 тис.грн.
Понад 24 тис.грн. витрачено з селищної казни на придбання насосів для комунального підприємства «Дніпро», яке діє на госпрозрахункових засадах, що не передбачено Бюджетним Кодексом України.
Між селищною радою та комунальним підприємством «Світоч» укладена угода про обслуговування на території Жовтневого водопровідної мережі, водонапірної вежі, трансформаторної підстанції, очистних споруд, котельні, каналізаційних та теплових комунікацій. При цьому оплата за оренду майна не надійшла до скарбниці в сумі майже 24 тис.грн. Не надійшло чотири тисячі гривень й від проданої земельної ділянки, чим порушено Земельний Кодекс України.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість