РАЗ АПТЕКА, ДВА АПТЕКА...

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

РАЗ АПТЕКА, ДВА АПТЕКА...

Сообщение Прес-служба КРУ » 09 июн 2008, 16:40

Після ревізії

НЕТОЧНІСТЬ В АПТЕКАХ

Ревізори проінспектували високопільську філію обласного комунального фармацевтичного підприємства „Херсон-облфармація”. Загалом підприємству завдано матеріальної шкоди в сумі майже 65 тис.грн. Прорахунки, констатують ревізори КРУ,- допущено передусім заради власного збагачення причетних до фінансової звітності посадовців.


Махінатори діяли, застосовуючи цілий арсенал прийомів, коли зменшувалися суми залишку коштів, або гроші списувалися у завищених розмірах. Іноді працівники недоотримували зарплату, що доведено шляхом зіставлення підписів працівників у платіжних документах та особових справах. Фінанси не раз списувалися двічі в двох різних місяцях.
Акт ревізії рясніє грубими помилками бухгалтерів у веденні фінансової звітності: рахунки-фактури, ордери, відрядні посвідчення, звіти і накази, інші платіжні документи були оформлені безграмотно. Кочубеївська аптека № 59 з червня 2006 по січень 2008 років „забула” оприбуткувати грошові кошти в касу центральної районної аптеки № 13 на загальну суму понад 12,5 тис.грн. Архангельська аптека № 43 не здала до каси виручку в сумі понад 1 тис.грн. Виявлено нестачу готівки в центральній районній аптеці № 13 в сумі понад 41 тис.грн., понад 2 тис.грн. коштів безпідставно списано з каси.
П’ять працівників філії не отримали частини заробітку на суму майже 14 тис.грн. Довелося державним інспекторам не лише фіксувати такі „подвиги” в системі аптек Високопільського району, а й вимагати від винуватців виправлення фінансових негараздів.
Один з горе-касирів „забезпечила” виправлення та дописування цифр при списанні коштів в сумі 249 грн. Ще понад 500 грн. зайво списано по касі при виплаті зарплати. Аналогічних виправлень в ряді бухгалтерських документів чимало. Платіжні документи заповнювалися таким чином, що дозволяло привласнювати гроші в гаманець.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость