Сільрада „напрацювала”

Регіональні новини Херсонської області. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Відповісти
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Сільрада „напрацювала”

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Помилки самоврядування

СІМНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ ФІНАНСОВОЇ НЕГОДИ


Новокиївська сільрада „напрацювала” фінансових порушень загалом на суму понад 519 тис. грн. з вересня 2006 по березень 2008 років.
Не були оприбутковані ринковий майданчик, гараж амбулаторії та газопровід адмінбудівлі сільради. В обліку сільради не перебувала водопровідна мережа на загальну суму понад 379 тис. грн.
КРУ зафіксувало використання землі без укладання орендних договорів та прав користування фермерським господарством „Анона” під посіви зернових культур. Казна всіх рівнів втратила десятки тисяч гривень за відсутності договорів оренди земельних площ.
Контрольні обміри виявили завищення робіт при будівництві ринкового майданчику, гаражу та газопроводу до адміністративної будівлі сільради в загальній сумі понад 12 тис .грн. До того ж з порушеннями витрачено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво газопроводу в сумі 3,5 тис .грн. Необґрунтовано витрачено понад 11 тис. грн. на закупівлю музичної апаратури, комп’ютерного обладнання та інших цінностей для сільського будинку культури, а не дошкільної установи. Отже, всупереч Бюджетного Кодексу України не за цільовим призначенням пішла чимала сума коштів. Не обійшлося й без прорахунків по виплаті зарплати, матеріальної допомоги працівникам ради на тисячі гривень.
Відповісти

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей