Звернення розглянуто

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Звернення розглянуто

Сообщение Прес-служба КРУ » 10 июн 2008, 11:06

На контролі


ПОРУШЕННЯ - ПІВМІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

До КРУ надійшло звернення громадян з проханням провести ревізію ряду питань фінансово-господарської діяльності Каховського геріатричного пансіонату, де перебувають 205 підопічних. В ході ревізії державні контролери зафіксували нанесення збитків обласному бюджету в сумі понад 60 тисяч гривень.

Ревізори встановили факт зайвого списання в їдальні, субпродуктів на загальну суму майже 3,5 тис.грн., а до формування меню іноді медичні сестри подавали недостовірні дані про завищену кількість підопічних. Після втручання ревізорів КРУ, молодший медичний персонал отримав до зарплати близько 16 тис.грн. за використання в роботі дезінфікуючих засобів.
Зайво списано майже 9 тис.грн. коштів на корми для свійських тварин. Понад тисячу гривень зайво сплачено установою за отримання послуг з електропостачання. Також оприбутковано лишки матеріальних цінностей на суму майже 6 тис.грн. Земельна ділянка, що належить пансіонату, збільшена у вартості на суму понад 463 тис.грн. Складено адміністративний протокол на винну посадову особу. Результати інспектування надано обласній прокуратурі. Всього ж фінансовим контролем КРУ було охоплено близько трьох мільйонів гривень, спрямованих з обласної казни на функціонування установи.
[/b]

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Bing [поисковый робот] и 0 гостей