Селяни-хитруни дурили бюджет

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Селяни-хитруни дурили бюджет

Сообщение Прес-служба КРУ » 14 июл 2008, 09:55

«Бездоганна» бухгалтерія

ЯК СЕЛЯНИ-ХИТРУНИ ДУРИЛИ БЮДЖЕТ

Державний бюджет виділяє чималі суми коштів заради дотування сільгосптоваровиробників за вироблену продукцію. При цьому «апетит» деяких горе-господарів нагадує поведінку лютих хижаків, які дивляться на бюджетні гроші, як на ласий шматок фінансової здобичі.

Ревізори співставили дані у 13 сільських та трьох селищних громад для підтвердження фактичної наявності худоби відповідно до записів погосподарських книг у 128 громадян за 2005 -2007 роки. Виявилося, що декотрі з них надали недостовірні довідки до районного управління агропромислового розвитку на отримання дотації за вирощену ними та продану на забій або забиту і перероблену худобу. Отже, зафіксовано факти безпідставного одержання державної дотації у 2005 - 2007 роках .
КРУ встановило: 12 громадян вказали у довідках неправдиві дані про кількість голів худоби. Таким чином, хазяям свійських тварин зайво виплачено дотацію з державної казни на суму понад 19 тис.гривень.
Не виключено, що найближчим часом державні контролери продовжуватимуть подібні звірки в сільрадах і виявлятимуть нові кількісні розбіжності наявного поголів’я худоби та птиці, аби запобігти випадкам зайвого надання фінансової допомоги.

Віра Варяник,начальник контрольно-ревізійного відділу в Великоолександрівському районі

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей