Селяни-хитруни дурили бюджет

Регіональні новини Херсонської області. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Відповісти
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Селяни-хитруни дурили бюджет

Повідомлення Прес-служба КРУ »

«Бездоганна» бухгалтерія

ЯК СЕЛЯНИ-ХИТРУНИ ДУРИЛИ БЮДЖЕТ

Державний бюджет виділяє чималі суми коштів заради дотування сільгосптоваровиробників за вироблену продукцію. При цьому «апетит» деяких горе-господарів нагадує поведінку лютих хижаків, які дивляться на бюджетні гроші, як на ласий шматок фінансової здобичі.

Ревізори співставили дані у 13 сільських та трьох селищних громад для підтвердження фактичної наявності худоби відповідно до записів погосподарських книг у 128 громадян за 2005 -2007 роки. Виявилося, що декотрі з них надали недостовірні довідки до районного управління агропромислового розвитку на отримання дотації за вирощену ними та продану на забій або забиту і перероблену худобу. Отже, зафіксовано факти безпідставного одержання державної дотації у 2005 - 2007 роках .
КРУ встановило: 12 громадян вказали у довідках неправдиві дані про кількість голів худоби. Таким чином, хазяям свійських тварин зайво виплачено дотацію з державної казни на суму понад 19 тис.гривень.
Не виключено, що найближчим часом державні контролери продовжуватимуть подібні звірки в сільрадах і виявлятимуть нові кількісні розбіжності наявного поголів’я худоби та птиці, аби запобігти випадкам зайвого надання фінансової допомоги.

Віра Варяник,начальник контрольно-ревізійного відділу в Великоолександрівському районі
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей