Про ревізії – правоохоронним органам

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Про ревізії – правоохоронним органам

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Час виправлятися
ПРО РЕВІЗІЇ – ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМ
Не по-господарськи використано кошти бюджету, допущено помилки у веденні бухгалтерського обліку разом із порушенням чинного законодавства, - такий невтішний коментар ревізорів КРУ. У районі все це залишається досить актуальним..
Фінансові порушення виявлено на всіх дев’яти обревізованих об’єктах на суму майже 800 тис.грн. Так, лише від безоплатного надання в користування земельних ділянок суб’єктам підприємницької діяльності до бюджету сільрад не надійшло коштів в сумі понад 47 тис.грн., а через неправильне обрахування відпускних, доплат, надбавок фізичні особи недоотримали зарплати на суму понад 11 тис.грн.
Зокрема, порушення в оплаті праці зафіксовано в райуправлінні агропромислового розвитку, Старосільській, Благодатівській, Давидово-Брідській, Новокубанській та Новокалузькій сільських радах на суму понад 40 тис.грн. В свою чергу, такі прорахунки призвели до зайвої сплати коштів державним цільовим фондам. До того ж незаконно відшкодовано підзвітні суми та списано паливно-мастильних матеріалів на суму близько 16 тис.грн. Всупереч чинному законодавству та окремих положень Бюджетного кодексу на утримання пункту охорони громадського порядку громади безпідставно витратили 90 тис.грн.
Також ревізіями встановлено інших фінансових порушень на суму 326 тис.грн. з причини несвоєчасної дооцінки основних засобів, лишків товарно-матеріальних цінностей, заниження вартості майна і обладнання, що свідчить про відсутність в перевірених установах належного внутрішнього фінансового контролю.
18 винуватців бухгалтерських прорахунків пред’явлено адміністративні протоколи на суму 3,3 тис.грн., а до дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто 16 посадових осіб. За допущене нецільове використання коштів п’ятьом бюджетним установам зупинено бюджетні операції та зменшено асигнування на суму близько 130 тис.грн. Двох посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності.
Результати ревізій повідомлено органам виконавчої влади та місцевого самоврядування. Прийнято 25 управлінських рішень. Матеріали восьми ревізій передано правоохоронним органам.
Контрольно-ревізійний відділ
у Великоолександрівському районі

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей