Нам указ не указ?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Нам указ не указ?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

РАЙОННА «ДОШКА ПОШАНИ»

Порушники фінансово-бюджетної дисципліни та контролю за використанням майна і фінансових ресурсів у І півріччі 2008 року

Наскільки правомірно витрачаються бюджетні кошти? Який рівень фінансової дисципліни? Чи завжди за цільовим призначенням та ефективно використовуються кошти бюджетів всіх рівнів?
Нинішнього року КРУ проведено ревізії чотирьох бюджетних установ та одному фонді, де, як виявилося, відсутній належний внутрішній фінконтроль зі сторони головних розпорядників коштів за цільовим та економним їх витрачанням. Адже на всіх обревізованих підконтрольних КРУ об’єктах виявлено фінансових порушень на суму понад 261 тис.грн. у Пригір'ївській сільраді (голова Буднік О.М.), Малошестірнянській сільраді (голова Коцур Я.П.), філії обласного комунального фармацевтичного підприємства «Херсоноблфармація» (Боцман В.А. та Реверюк Т.А.), райуправліннях Пенсійного фонду України – (Петровська А.Ф.) та агропромислового розвитку (Заєць Л.М. та Жовтобрюх М.М.).
Територіальні громади не вжили заходів з повного усунення встановлених порушень фінансової дисципліни. Так, деякі керівники не поспішають відшкодовувати незаконні та нецільові витрати бюджетних коштів: Високопільська селишна рада (в.о.селищного голови Камінська М.Л.), Архангельський ПАЛ ( директор Скляр О.В.), в Іванівська сільрада (голова Самойленко В.Л.), Орлівська сільрада (в. о. голови Яцюра Л.В. ). До того ж КРУ упереджено інші фінансові недоліки. Органи місцевого самоврядування незадовільно контролюють надходження коштів до казни і бюджетних установ від надання в оренду земельних ділянок та матеріальних ресурсів.
Проведено роботу по відшкодуванню незаконних видатків та нестач з урахуванням минулих років. Зупинено операції з бюджетними коштами у Пригір’ївській та Малошестернянській сільрадах, в управлінні агропромислового комплексу за відкритими рахунками на строк до 30 календарних днів. Через нецільове використання бюджетних коштів складено протоколи на двох посадовців та направлено до суду.
За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку оштрафовано дев’ятьох посадовців. Матеріали трьох ревізій передано райпрокуратурі. Триває робота з ініціювання цивільних позовів до суду в інтересах Держави.
Отже, недостатньо контролюється дотримання у районі ряду вимог Указів Президента України, постанов Уряду в частині наповнення бюджетів всіх рівнів.
Контрольно-ревізійний відділ у Високопільському районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей