Прокуратура отримала матеріали всіх ревізій

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Прокуратура отримала матеріали всіх ревізій

Сообщение Прес-служба КРУ » 28 июл 2008, 11:56

Безгосподарність
РЕВІЗОРИ ПОВЕРНУТЬСЯ ЗНОВУ

За півроку в Іванівському районі ревізори КРУ зафіксували на підконтрольних об’єктах фінансові порушення на загальну суму понад 83 тис.грн. До того ж виявлено факти фінансових прорахунків в сумі понад півтори сотні тисяч гривень. Прокуратура отримала матеріали всіх ревізій, а винуватці - шість протоколів про адмінпорушення.
Комунальне підприємство «Іванівський райсількомунгосп» не відображав по обліку кошти в сумі понад 6 тис.грн, отриманих на платній основі а три працівника недоотримали зарплати та доходів на сотні гривень. Безпідставно списано установою паливно-мастильних матеріалів на суму понад 4,5 тис.грн. та понад тисячу - на придбання запчастин до нього. За приватний мобільний зв’язок витрачено готівку в сумі понад 1,5 тис.грн. Без підтверджуючих документів безпідставно списано півтисячі гривень.
Районне управління агропромислового розвитку теж увійшло до списку порушників фінансової дисципліни. Так, водій управління надміру отримав безпідставно надбавку за відпрацьований час на суму майже третина тисячі гривень. Також зафіксовано факти виплати або не донарахування відпускних та інші прорахунки в оплаті праці. Під час ревізії збільшено вартість наявних засобів в сумі майже 12 тис.грн. До того ж виявлено списання 100 л бензину на пробіг на службового автомобілю у вихідний день. Майже 3 тис.грн. не перераховано отриманої з орендарів плати до державної казни. Фермерському господарству «Велес», котре заборгувало виплати до місцевої скарбниці, безпідставно призначено фінансову підтримку в сумі майже 16 тис.грн. До речі, торік у районі бюджетом передбачено надання компенсації за тваринницьку та рослинницьку продукцію в сумі понад 6 млн.грн. Порушень при їх призначенні не встановлено.
Правильність нарахування пенсій також перевірялися у районі і при цьому виявлено непоодинокі факти їх завищення або заниження окремим пенсіонерам, в тому числі за рахунок коштів ряду сільських бюджетів. Відрадно, що за 320 особовими справами пенсіонерів-інвалідів відсутні прорахунки у призначені пенсій такої категорії громадян.
За підсумками ревізій довелося зупинити або призупинити операції з бюджетними коштами. В окремому випадку - зменшити операції з бюджетним фінансуванням.

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя