Прокуратура отримала матеріали всіх ревізій

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Прокуратура отримала матеріали всіх ревізій

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Безгосподарність
РЕВІЗОРИ ПОВЕРНУТЬСЯ ЗНОВУ

За півроку в Іванівському районі ревізори КРУ зафіксували на підконтрольних об’єктах фінансові порушення на загальну суму понад 83 тис.грн. До того ж виявлено факти фінансових прорахунків в сумі понад півтори сотні тисяч гривень. Прокуратура отримала матеріали всіх ревізій, а винуватці - шість протоколів про адмінпорушення.
Комунальне підприємство «Іванівський райсількомунгосп» не відображав по обліку кошти в сумі понад 6 тис.грн, отриманих на платній основі а три працівника недоотримали зарплати та доходів на сотні гривень. Безпідставно списано установою паливно-мастильних матеріалів на суму понад 4,5 тис.грн. та понад тисячу - на придбання запчастин до нього. За приватний мобільний зв’язок витрачено готівку в сумі понад 1,5 тис.грн. Без підтверджуючих документів безпідставно списано півтисячі гривень.
Районне управління агропромислового розвитку теж увійшло до списку порушників фінансової дисципліни. Так, водій управління надміру отримав безпідставно надбавку за відпрацьований час на суму майже третина тисячі гривень. Також зафіксовано факти виплати або не донарахування відпускних та інші прорахунки в оплаті праці. Під час ревізії збільшено вартість наявних засобів в сумі майже 12 тис.грн. До того ж виявлено списання 100 л бензину на пробіг на службового автомобілю у вихідний день. Майже 3 тис.грн. не перераховано отриманої з орендарів плати до державної казни. Фермерському господарству «Велес», котре заборгувало виплати до місцевої скарбниці, безпідставно призначено фінансову підтримку в сумі майже 16 тис.грн. До речі, торік у районі бюджетом передбачено надання компенсації за тваринницьку та рослинницьку продукцію в сумі понад 6 млн.грн. Порушень при їх призначенні не встановлено.
Правильність нарахування пенсій також перевірялися у районі і при цьому виявлено непоодинокі факти їх завищення або заниження окремим пенсіонерам, в тому числі за рахунок коштів ряду сільських бюджетів. Відрадно, що за 320 особовими справами пенсіонерів-інвалідів відсутні прорахунки у призначені пенсій такої категорії громадян.
За підсумками ревізій довелося зупинити або призупинити операції з бюджетними коштами. В окремому випадку - зменшити операції з бюджетним фінансуванням.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот], Common Crawl Foundation [бот] і 2 гостей